Příspěvky uživatele - 4.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
40 let stará nafta, 20.2.2010
To už je jiná, nicméně předpovědi o konci ropy odpovídaly stavu poznání. Dnešní autority energetiky neodhadují kdy lidstvo dosáhne vrcholu těžby, protože na to bychom museli znát velikost ložisek, a ta je dnes neznámá, jednak se objevují nové a nové... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 19.2.2010
nebo budeme řešit z jaké vzdálenosti je bezpečné sledovat požár téhož
Dezinfekce půdy, 19.2.2010
OK, naprosto souhlasím, také mám doma malé děti. Jen mě děsí lidská omezenost. Přemrštěné obavy jsou stejně racionální jako strach středověkého člověka z čarodějnic a vlkodlaků. Žijeme obklopeni mikroorganismy, bez většiny mikroorganismů bychom... celý příspěvek >
Dezinfekce půdy, 19.2.2010
Příspěvky právem vyjadřují obavy z infekcí z půdy- řešení je snadné Půdu můžeme nejlépe sterilizovat žárem, ideální je spolupráce s armádou ČR  - pokud nad Vaším pozemkem odpálí taktickou palivovou pumu, dojde k prohřátí zeminy na teplotu... celý příspěvek >
Borax proti hnilobě, 16.2.2010
Děkuji Vám za upřesnění Tomáši, přiznám se Vám, že pokud by byl pentachlor fenol relativně snadno dostupný, bez uzardění bych jím napustil pergolu, nebo krovy nízké (ani potenciálně neobývatelné půdy) Jistě je to chemikálie, která vyžaduje přísnější... celý příspěvek >
Borax proti hnilobě, 16.2.2010
Sloučeniny bóru skutečně vykazují fungicidní vlastnosti, třebaže nijak závratné, dokonce i v humánní medicíně se dodnes používají s úspěchem jednoduché sloučeniny bóru u některých plísňových onemocnění.Účinnými sloučeninami jsou hlavně kyselina... celý příspěvek >
Založení trávníku, 14.2.2010
Lakonická odpověď - buďte bez obav :-)), Samozřejmě ale že každý trávník, nejen Gazon uvítá závlahu alespoň 2 týdně (pořádnou závlahu)
Výběr elektrické řetězové pily, 4.2.2010
osobně mám Dolmarku se 40 cm lištou a je opravdu bezkonkurenční, do nedávna jsem měl plně funkční narexku, které jsem se zbavil po té, co jsem měl jednou si DOlmarku zapůjčit. Nejlépe by Vám na Váš dotaz odpověděl nesrovnatelně lépe pan JS, ale i... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 30.1.2010
TO je pěkné, ale paní bioložka by si měla nastudovat aktuální medicínský  pohled na problematiku jak z hlediska infekčního, tak epidemiologického, tak, aby článek byl skutečně fundovaným a odpovídajícím stávajícímu stavu vědění. ... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 30.1.2010
Vlákno nemá přehlednou strukturu - pokud jste reagovala na můj příspěvek, prosím čtěte dál. Děkuji . Ale četl, a skutečně jsem si nedovolil Vám říkat co máte dělat, jen jsem glosoval situaci, která by platila, pokud by přece jen přetrvávaly obavy ze... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 28.1.2010
pro Oxalistriangularis, díky za Váš příspěvek, rád doplním Váš příspěvek. Samozřejmě k zbídačené zvíře, které trpí chronicky hladem může trpět jinými nemocemi - typicky cizopasníky.Týká se to jak psů, tak i koček. Dále se oslabená zvířata se mohou... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 28.1.2010
Pokud pečlivě projdete diskuse (což jste pohříchu neučinil), když již nedokážete číst aktuální odbornou literaturu například v systému Medline (pokud jen okrajově tušíte o co se jedná) a nebudete zoufale hledat informace, které odpovídají omezenému... celý příspěvek >
Zemní vruty pro kotvení plotů, 27.1.2010
Budiž, :-)), možná došlo k mýlce, pro stavbu pergoly nepotřebujem základy jako na Maginotovu linii. Chcípácký zemní vrut (75-90mm x 800-1000mm) stojí i s DPH okolo 600-1000 Kč.  Skutečně dobře zatížitelný pak 3600 -7000 Kč vč DPH  (140 x... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 26.1.2010
Venco nebojte se, není čeho, plísně se samozřejmě v některých substrátech mohou pomnožit více, ale to nesouvisí s žížalami. Obecně byste měl mít doma co nejméně květin v květináčích, jestli máte doma alergika, nebo astmatika, a to právě kvůli sporám... celý příspěvek >
Zemní vruty pro kotvení plotů, 26.1.2010
To by pak patky byly dražší než celý standardní plot ze svařovaného, pozinkovaného a poplastovaného pletiva, včetně sloupků-:-)) Nebo, že by byly vruty vyrobené z nějaké zajímavé zbrojní nerezové oceli?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika