Příspěvky uživatele - 4.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 4.4.2010
To   jsou hlouposti někoho, kdo kočky nikdy nechoval. Kocour i kočka si pouze zmenší teritorium, nnc víc, nic míň. Chirurgické odstranění pohlavních žláz nevyvolá u zvířete "demenci", a nezmenší ani jeho kognitivní funkce, pouze... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 4.4.2010
No, velice "chytrá rada". Zvířata nemají rozumovou nadstavbu sexuality, tj. Pokud kocourka majitel vykastruje, kocour nemá žádný pocit, že by mu cokoli chybělo. Rozumný chovatel kočičáků kočičáky nechá vykastrovat, nemění svoje chování k... celý příspěvek >
Akvárium bez filtrace, 4.4.2010
Zdá se mit o trochu samoúčelné, když existují fungující rozsáhlá akvaristická fóra. Navíc mám pocit, že jsem tazatelce dal ani ne polovičatou odpověď. Problematika je mnohem rozsáhlejší a stojí ji za to trochu načíst - odměnou je pak krásné... celý příspěvek >
Akvárium bez filtrace, 2.4.2010
Ano, mohutně a dobře zarostlé rostlinami s minimem ryb. Koneckonců, přiroda se obejde bez vzduchovátek a umělých filtrů. Nesmí Vás ale překvapit velmi malé množství rybiček i v relativně velkém akváriu
Akvárium bez filtrace, 2.4.2010
Kolonie bakterií s denitrifikačními vlastnostmi najdeme všude okolo nás, je ale zíbavné, že někdo zaplatí za "jihoafrické". Stejný princip, jako zmíněná petka mají všechny biofiltry, ty nejkvalitnější obsahují speciální skleněné kuličky s... celý příspěvek >
Akvárium bez filtrace, 2.4.2010
Odpověď je nad rámec rozsahu tohoto fóra, vyhledejte fóra o akvaristice, a v libovolném petshopu si řekněte o základní materiály jak provozovat akvárium např. od Sery, tyto materiály se dávají zadarmo. Trochu vás podezírám z velké pohodlnosti, po... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 28.3.2010
Skutečně se mýlíte, píšete o "kamčatské borůvce". Podivnost by bylo nedat pod borůvku (která je skutečně borůvkou) rašelinu. Na pilinách by ale skomírala též. Pokud budete někdy kanadskou borůvku pěstovat, učiňte pokus, s rašelinou a bez... celý příspěvek >
Jak vyset trávu na větší ploše?, 27.3.2010
Počkejte Romano pár týdnů, až vylezou plevele, ty zlikvidujte  herbicidem (roundup) a následně (po týdnu) osijte.
Jak vyset trávu na větší ploše?, 27.3.2010
V klidu, 600 metrů je malá plocha, kterou během čtvrt hodiny osijete a během následující hodiny zaválcujete.  Sijte nejlépe posypovým vozíkem, osobně raději pracuji s rotačním zozmetáním. Pokud Nebude půda vyloženě mokrá, stopy za Vámi... celý příspěvek >
Spoj PVC folia a kov, aleb EPDM a kov, 21.3.2010
Nejjednodušší je skutečně celé jezírko kompletně vyložit fólií. Pro vodotěsné spojení by bylo nutné na kovu vytvořit adhezní můstek v například v podobě speciálního apoxydového, či polyuretanového povlaku a s ním spojit chemickou cestou fólii. Je to... celý příspěvek >
Hydrogel?, 12.3.2010
jen tak mimochodem jsem si přečetl zdejší diskusi o hydrogelech a chvíli googloval a zjišťoval dostupnost hydrogemů na trhu. Jsou, ale poněkud drahé (2 x 10 g á 60-80 kč) Pokud by si kdokoli přál j jemně frakcionovaným hydrogelem při zlepšování... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 23.2.2010
Dovolím si s Vámi nesouhlasit, Narex a Protool mám rád, a mám od něj docela dost přístrojů i proto jsem si před pár lety koupil elektrickou řetězovku. Na doporučení prodejce jsem k ní koupil rovnou další značkový řetěz, kupodivu řezal lépe a vydžel... celý příspěvek >
Samospád - bude to fungovat?, 21.2.2010
DObrý nápad, osobně bych použil větší průměr. Pokud myslíte černé "hadice" pro rozvod vody - jedná se spíš o pružnější trubku, pak její stabilita vůči UV je z hlediska použití naprosto dostačující.
Desinfekce půdy nekomerčními přípravky, 21.2.2010
Stačí skutečně propařit například ve velkém zavřovacím hrnci. Na etapy by šla použít i mikrovlnka - bylo by to nakonec rychlejší a s menší spotřebou energie.
Desinfekce půdy nekomerčními přípravky, 20.2.2010
Jedná se půdu venku, nebo chcete zasít semínka pro získání sazeniček do kelímků? Pokud jde o druhý příklad, stačí zeminu propařit párou, s chemií bych byl opatrný.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika