Příspěvky uživatele - 97.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvotakt jikov - zhasíná, 6.9.2010
Dobrý den,  mám Vari Jikov - dvoutakt a po zahřátí mi zhasíná, nebo se cca po 5 minutách dusí, svíčka je černá a na pístu jsou již drobné rýhy od přidření, ale ty jsou tam už delší dobu a komprese se zdá být v pořádku. Měli jste někdo podobný... celý příspěvek >
Oleo-Mac, 18.7.2010
dejte na oboje 1 + 1/8 otáček a pak +- o 1/4 otáček doštelujete... ŠŠ
Velkokvětá růže - něco neznámého, 17.7.2010
Dobrý den, mám na vás otázku. Jedná se o Růži velkokvětou - mám jí asi tak 3-4 měsíce (přesně nevím) a na jejích listech se vyskytly takové žluté a hnědé skvrny. Vůbec nevím co s ní je jestli je napadena nějakým škůdcem, spálená od sluníčka (máme... celý příspěvek >
Dvoutakt jiko - houpe, 14.7.2010
ok, děkuji to skontroluji
Dvoutakt jiko - houpe, 14.7.2010
Dobrý den máte prosím nějaké typy a skušenosti čím by to mohlo být? napadá mě jen karburátor, nebo gufera na klice...  řešil už to někdo? vim že se tu o tom psalo dost, ale bohužel jsem nenašel nic konkrétního co by mi pomohlo. Motor mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika