Příspěvky uživatele - 120.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřesy a vřesovce, 17.7.2007
Z toho rozpáleného sluníčka mi začla usychat Erica, tak jsem ho vyjmula a přesadila do květináče s novou hlínou pro kyselomilující rostliny, ostříhala uschlé části a mám ho v polostínu, je tomu měsíc a zdá se, že zatím dobrý.
Lze okoli revy zasypat mulcovaci kurou?, 16.6.2007
Právě že bez kůry to vypadá "hrozně blbě".
Rododendron, 11.6.2007
Na stáří nezáleží, do dvou let bude jako nový, horší jsou teď škůdci nebo plíseň, je teď v šoku oslaben, takže hlídat.
Japonská azalka, 11.6.2007
stříhat okolo září až opadají i listy, hlavně odlamujte pestíky po opadaných květech a při těchto vedrech zalévejte každý den večer, ale ne příliš moc a také hnojte přes léto (30-50g na jeden keř 1 za měsíc) nasadí více příští rok květů a výhonů,... celý příspěvek >
Spálený trávník, 2.6.2007
Bohužel jsem přehnojila trávník hnojivem (agro), místama je žlutý a hnědý, kdo má stejné zkušenosti a poradil by jak dál? Dokáže se trávník z toho sám zpamatovat, pokuď jsou kořeny v pořádku nebo můžu očekávat, že budu muset tyto místa zatravňovat?... celý příspěvek >
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 26.5.2007
Jsou potvory a umějí se dobře schovat, to mě jeden zelený pavouk ožíral červený javor a zelení mravenci květy rododendronu, kdybych neviděla, nevěřila bych.
Housenky na kapradí, 26.5.2007
Rozprašovač FAST M, je proti housenkám i mandelinkám, mšicím - spolehlivý, ale stříkat až v podvečer, je silný a některé listy trochu zhnědnou a seschnou.
Zelení mravenci, 26.5.2007
Do dneška jsem netušila, že existují, usadili se na květech rododendronů a ožírají jejich spodní části až květ upadne Nemá někdo stejné zkušenosti?
Větrníky, 7.5.2007
s větrníky máte recht, producíroval se v česneku a po zapíchnutí větrníku už ta sviňa byla v cibuli, teď se uhnízdil v bramborách :+)
domácí podmínky, 5.5.2007
mám zájem pěstovat v bytě zakrslý japonský javor - Dissectum, má někdo s tím skušenosti? lze to? svědčí to takovéto rostlině?
Kruh - vaše zkušenosti?, 30.3.2007
zdravím, zajímalo by mne, kde jste udělal u těch prvních borůvek chybu, že Vám zahynuly a do jakého substrátu jste zasadil následující borůvky, také jsem si objednala od Starkla a chystám se je zasadit, díky
Hořcový stromek, 11.3.2007
mám v úmyslu si tento pěkný stromek pořídit, ale mám strach, že mi v bytě uhyne, můžete poradit, jak o něj pečovat, aby ´´byl spokojen´´? děkuji
Dýně - zaštipování, 4.2.2007
Ano,je to podobne jako u rajcat zštípujeme male vyhovy u listů ne vsak kvety a az bude me mit jeden ci vice plodu zastipneme i jlavni stonek.      Váš poradce Aleš
půda na vřes, 28.10.2006
určitě kyselou, když prorůstá mech, je tedy vhodná pro vysázení vřesu, já je dala do alkalické a teď je musím zalévat superfosfátem, doufám, že přežijí zimu
Pěstování, 1.9.2006
Aby bylo vřesoviště pěkné, husté a bohatě kvetoucí, musíte vřesy každoročně pořádně zastřihnout - hned po odkvětu zastřihnout celé květenství - mám vyzkoušené. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika