Příspěvky uživatele - 177.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená voda, 15.7.2010
Ja ho tiez pouzivam, ale zaujimalo by ma, ze akym sitkom to zbierate???mne to co vyplave cez sitko prejde tak idem kupit nove, ale neviem ake... zbieram to vedierkom: D
Mulčovací kůra, 8.7.2010
Dobry den ja sa chytam predzahrdu okolo jazierka kombynovat kamenmi a korou... netusim kolko toho budem potrebovat, ale nedaleko je pila a ked pisete, ze da sa tam zohnat tak sa asi pojdem opytat, ale ja by som ju chcela cervenu dostat tam aj farebnu... celý příspěvek >
Strihat lekniny (na zimu)?, 8.7.2010
Dobry den, mna by aj zaujimalo ako prezimovat lekno... mam male jazierko a nemozem tam nechat na zimu ani ryby ani lekno, len neviem ako sa to robi nakolko to mam asi 2mesiac... prosim poradte.dakuejm
Savo do jezírka, 24.6.2010
aha no uvidime, ale ja som teraz polovicu vody odcerpala, lebo idem davat kamienkovu foliu na okraje tak neviem... ale uz sa tesi ked bude konecne uplne dokoncene.
Savo do jezírka, 24.6.2010
a ako vlastne dlho tvalo kym sa voda vycistila odkedy ste tam dali to savo?
Savo do jezírka, 24.6.2010
tak toto je velmi zaujimave... no mne to nedalo a dala som aj ja do mojho asi 1,5 cl sava... dufam, ze vsetko prezije: D tiez skusam kadejake chemikalie, ale ja mam male jazierko a prehrieva sa mi voda, takze je to tazky boj... a mam ho asi 2mesice... celý příspěvek >
Jedno malé jezírko, 24.6.2010
Prajem pekny den, ja mam jedno velmi malinke bohuzial jazierko, ale riesim taku vec: neviem co bude lepsie... mam bielu celtu namiesto folii a miestami je strmy kraj a nejdu mi naukladat kamienky a neviem ako to schovat... uvazujem nad okrasnou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika