Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cuketa neplodí, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Taky by mně zajímalo, co to máte za plazivou cuketu, jak píšete. Pro běžnou potřebu dělíme tyto tykvovité rostliny na keříčkové, tj. cukety a patizony a na plazivé, tj. dýně, tykve a pod.
Cuketa neplodí, 23.7.2011
Máte to vůbec cukety? Pokud vím, tak ty nemají žádné odnože.
Škvoři v paprikách, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem konečně z mých šestnácti paprik sklidila trochu větší úrodu a aspoň třetina byla poškozená škvory. Pokud se ty potvory dají do menších paprik, tak ty se zdeformují nebo kolem prokousaných otvorů začnout hnít. Nevíte, jak na ně?
Jaké exotické ovoce do bytu paneláku?, 27.6.2011
Tak si myslím, ře až se Vám to trochu rozroste, tak se do bytu nevejdete ani Vy, natož ještě další exotické ovoce . Můžete zakořenit vršek ananasu. Kupte papaju, marajucu - tj. mučenka, anonu, avokado, liči apod. Vše je postupně podle sezony k... celý příspěvek >
Sviluška na okurkách?, 27.6.2011
Asi myslíte Biool, tak jsem zkoušela na svilušky na citrusech, ale nezabral.. OL je O. Pokud vím, je to takové "lepidlo", které zaschne na těch potvorách a má je vlastně udusit. Pokud se s tím stříká častěji, tak je po rostlině (mám to bohužel... celý příspěvek >
Sviluška na okurkách?, 27.6.2011
Jo jo, alkuska má pravdu, je to sviliuška. Taky ji tam už mám, zitra stříkám Omite, ten má OL jen 5 dnů. Loni sem porád měla dost času a za tři týdny bylo po okurkách.
Borůvka - opadává listí, 26.6.2011
Taky jsem takovou borůvku letos na jaře koupila. Při přesazování byly kořeny prorostlé, bal vlhký, ale podle čichu bylo zřejmé, že něco není v pořádku. Říká se (alespoň u nás), že je zemina“ zkyslá“. Nechala jsem bal vyschnout, vrátila... celý příspěvek >
Mulč a květinová zahrádka, 25.6.2011
Děkuji za rady, je to v polostínu, dám tam teda stínomilné a vlhkomilné rostliny a mulč. kůru dám kousek od krčku rostlin. Ten mulč a mulč. folií zatím vidím už jeko nezbytné. Každý rok všechny kytky vyrývám, zryji do hloubky na tři rýče, kytky zas... celý příspěvek >
Mulč a květinová zahrádka, 24.6.2011
Mám zrytý kousek pozemku, chci na něj dát mulčovací folii, mulč a pár okrasných květin, např. čechravu, bohyšku, kopretiny, narcisky a pod. Pro ty kytky chci rozhrnout mulč, ve foliii vystřihnout díru příslušné velikosti, pak vsadit kytku a mulč... celý příspěvek >
Borůvka - opadává listí, 12.6.2011
Já mám všechny borůvky v nádobách, nejstarší už 10 let, ta je v šedesátilitrovém kulatém kalfasu, sklizeň z této borůvky je kolem 5-8 litrů. Sázím do směsi pilin a neodkyselené rašeliny a od začátku růstu tak do září zalévám každý týden hnojivem na... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Jaké má vlastnosti jod nevím, ale samozřejmě, že vím, že jod, jako prvek se v přírodě nevyskytuje. A pokud by se bazírovalo na slovech, tak vlákno je skutečně „Ekologická ochrana rajčat“, ale dotaz zní, jak čím stříkat rajčata, aby... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 8.6.2011
Tak. Asi před týdnem jsem na základě Mirkovi rady pod "Okurka - plíseň" namíchala půl litru vody, cvrkla jsem tam trochu mléka a protože se mi nechtělo jet do blízkého města pro jod, tak jsem do toho čtyřikrát stříkla JOX, který se používá... celý příspěvek >
Papričky - černání, 2.6.2011
U "normálních " paprik bývá takové černání plodů předzvěstí červenání, žloutnutí nebo oranžovění plodů, čili nástupu do zralosti. U beraních rohů se tohle nestává a tak bych se přikláněla k tomu, že je to způsobeno tou, podle mně zbytečnou, denní... celý příspěvek >
Okurky - plíseň?, 30.5.2011
Tak jo, dám na Vás, ale na jednu okurku zkusím ten jod a uvidíme. Ještě jsem si vzpomněla, že kdysi se stříkaly okurky proti plísním roztokem benzoanu sodného (pokud si název pamatuji správně), to je ten konzervant, který se používá např.na džemy a... celý příspěvek >
Okurky - plíseň?, 30.5.2011
Vaše druhé foto, pravá strana listu, to je to, co se objevilo u mně. Okurky ve foliáčku pěstuji už skoro 40 let, ale tenhle druh plísně (?) vidím poprve. Hned zitra zakoupím jod a půjdu na věc. Dík za radu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika