Příspěvky uživatele - 19.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazování vína - převoz, 7.7.2010
Dík za odpověď, no já bych mu stejně nedal min.2-3 roky plodit.Myslel jsem že větší kořen má větší šanci vydržet převoz a lépe se chytit.Kdybych věděl že se tam dostanu ještě z jara tak to vůbec neřešim, prostě přesto léto jsem nevěděl jestli to má... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost odrůdy Moldova, 5.7.2010
Co se týče mrazuvzdornosti tak Vám určitě přežije (Moldova) viděl jsem Moldovu (moc krát) v -35C a holomrazech ničím nechráněnou a přežila.No ve vaší nadmořské výšce Vám pravděpodobně (stoprocentně) nikdy nedozraje, zkuste se z někým poradit pro Vás... celý příspěvek >
Ochrana vinné révy před mrazem, 5.7.2010
Dobře vyzrálé dřevo by Vám mělo bez problémů vydržet zimu.Nemá cenu to něčím obalovat nebo ohýbat a zahazovat zeminou, pravděpodobně u Vás není nějaká náchylná odrůda když jste tak vysoko, takže se nebojte.Hlavně z jara jí ostříhněte zase až k... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika