Příspěvky uživatele - 234.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vietnamské prase - zkušenosti, 2.11.2010
Ad1 - dle České plemenářské inspekce může mít člověk jedno neoznačené prase, ale jak jich je víc, natožpak když je chce rozmnožovat, tak musí být označená, tzn. musí se "zaregistrovat hospodářství" - dostanete číslo hospodářství, zvířata... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 2.7.2010
Sametky mě pravidelně štípaly při pobytu na naší zahradě (na Karlovarsku) i jinde v přírodě. Poštípaná jsem pak bývala i ráno, asi se pak držely v posteli. Proto jsem se před odchodem na zahradu vždy navoněla Difusilem, nastříkala ho i na dlaně a... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 2.7.2010
Mohou to být larvy sametek. Na mně na zahradě také rády šly, při pohybu v trávě, trhání rybízu apod. Nejvíc se vyskytují v létě a na podzim. Štípance hodně svědí a dlouho vydrží, objevují se tak jak píšete - všude, kde se mohou zachytit pod lemem.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika