Příspěvky uživatele - 94.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karsit ags starjet stejny jako herkules honda, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Dekuju za typ Uz jdu na pruzkum. Traktor maka jako das, je jednoduchej a dost železnej, to je moje parketa. Motor ma silu na rozdavani. Premejslel jsem o Husqarne ale bylo to nejaky moc plechovy a BS motor jen teda v tej cene. No na novej... celý příspěvek >
Karsit ags starjet stejny jako herkules honda, 4.9.2011
minuly tyden jsem koupil pouzity trakturek s oznacenim Herkules HLX 200 de luxe zaber 122 cm a motor Honda GX 620 objem 614 ccm 20HP. Cena 45tkc zdalo se mi to dobry hlavne ten motor. Je mozny ze je identicky jako cesky vyrobek Starjet nebo... celý příspěvek >
Nemocná orchidej, 9.8.2011
Dobrý den mám dotaz. Začínám pěstovat orchideje, ale asi na 3 se mi objevili větší jakoby chlupaté bílé fleky. Nevím co s tím. A když začne vyrůstat nový list je celej pokrabacenej. Poradíte mi? Díky za odpověd
Co je to za kytičku?, 29.6.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co to mám za kytičku - jméno, jak se o ni starat,... Předem děkuji 
Barevně osázené truhlíky, 12.4.2010
Každoročně mívám truhlíky na oknech osázené muškáty.Letos bych chtěla nějakou ZMĚNU.Poradí mi někdo osvědčenou kombinaci balkonovek, které mají stejné požadavky na zálivku, slunce?Okna mám na JV a JZ. Předem díky za radu a inspiraci. Dana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika