Příspěvky uživatele - 8.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 11.5.2013
Tak už můžeme začínat panikařit.Meteorologové hlásí mrazíky.Jak ochráníme naší révu?Máte nějaký nápad?
Co vaše réva?, 4.11.2010
Dobrý den. Tak mi dnes napad nápad.Loni mi všechny vysazené sazenice pomrzly.Letos jsem je znovu zapěstoval.Pruty jsou krásně silné a protože meteorologové straší že bude krutá zima napadlo mi pruty nějakým způsobem zateplit.(něčím omotat atd.)Šlo... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 13.7.2010
Dobrý den. Co teď?Sazenice jsem pečlivě vyvazoval ke kůlu, zaštipoval zálistky.Nyní mám vždy jeden prut a skoro u každé sazeni má až 4m.Co mám dělat? Už ho mám zaštípnou, nebo nechat růst?
Rybíz - Jonkheer van Tets, 29.6.2010
Dobrý den. Zítra odjíždím na dovolenou na dva týdny a nevím si rady.Rybíz Jonkher van Tets je už krásně červený, ale ještě mu podle mého názoru trochu chybí.Otazka zní: Vydrží ty dva týdny ještě bez poškození, nebo ho mam raději otrhat?Mám poprvé... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 23.4.2010
Žebrák
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 1.4.2010
Kolega mi kupoval u Krauzovích sazenice révy.Sazenice jsou pěkné, dostal jsem k nim také návod na pěstování.Jediné co mi zkazilo náladu je, že nebyly sazenice označené(co je to za odrůdu).Tak doufám že to ten Vostorg je.
Odrůdy paprik, 19.2.2010
Mejku jsem taky vyzkoušel.Je to krásná velká paprika, ale je náročna na zálivku a hnojení.Když se jí nedostává plody hnijou.Další nevíhodou je že se prvních plodů dočkáte velmi dlouho. Nyní už pár let pěstuji "FOLIKU" a je super.nenáročná,... celý příspěvek >
Postřiky a hnojiva, 16.2.2010
Dobrý večer. Mám založenou stěnu šesti sazenic révy vinné prvním rokem(různé stolní odrůdy).Réva krásně vyrostla a protože se blíží doba postřiků a hnojení potřeboval bych poradit seznam postřiků a hnojiv které si mam koupit, abych je měl doma... celý příspěvek >
Matilde - podnož P779, 13.10.2009
Byla na ní sleva 270kč na 150kč v kontejneru asi 1m vysoká.Takovej slaboučkej ubožáček.Tak snad  poroste.
Vinná réva Prim, 10.4.2009
Krásná odpověď se kterou velmi souhlasím.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika