Příspěvky uživatele - 150.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Clematis uštípnuté výhony, 17.5.2011
Dobrý den, mně takhle oštípaly ještěrky jahodníky, krokusy a narcisy... tak nevím...
Napadená palma, 24.6.2010
Zdravím, chtěla bych poděkovat za výše napsané rady. Palmu jsem několikrát postříkala mospilanem, ostříhala všechny napadené větve, prolila půdu. Už má dvě nové větve, které jsou bez napadení. Nakonec to ta stará dáma zvládla a navíc má pěkný... celý příspěvek >
Černý rybíz - mšice, 27.5.2010
Dobrý den, poradíte mi někdo, jak se co nejúčinněji zbavit mšic na černém rybízu? Pokud možno bioologicky. Děkuji. Martina
Hořká sůl, 13.5.2010
Dobrý den, po zimě byly thuje nazrzlé, takže jsme aplikovali roztokhořké soli rozprašovačem na větvičky. Netuším, zda správně - stříkali jsme je zeshora s tím, že roztok stékal po stromku a že se hnojivo roznese po stromku. Ale po týdnu žádná... celý příspěvek >
Napadená palma, 21.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, po přezimování - vlastně už koncem zimy - se na listech začaly objevovat něco jako "pupínky" a listy začaly hnědnout. Je to už docela letitá dáma a dost by nás mrzelo, kdybysme o ni přišli. Uvítám jakoukoliv radu nebo zkušenosti,... celý příspěvek >
Reznutí cypřišků na povrchu, 16.4.2010
Dobrý den, prošla jsem celou diskuzi, ale odpověď jsem neobjevila. Po zimě nám začaly reznout cypřišky lawsonovy. Ale nikoli ze vnitř, což je běžné, ale celé větvičky od špiček. Máme jich vysázeno asi 120 a je zřejmé, že některé prospívají lépe a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika