Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi, 19.6.2010
Čučel jsem na rostliny kiwi na mojí zahrádce o víkendu. Kvetly jako o závod. V okolí v současné době nikdo nechová včely, Na samicích byl klid a na samci jsem po delší době viděl asi 6 čmeláků. Mám samce asi 6 m od samic a tak jsem zvědav na letošní... celý příspěvek >
Kiwi, 19.6.2010
S řezem kiwi si lamte hlavu až tak za dva roky. Ponechte volnému vývoji, max. omezte délku, čímž jak spávně uvádíte, podnítíte tvorbu plodného obrostu.
Slimáci na zdech studny, 19.6.2010
Slimáci mi ucpali vstupní dírky nasávací klapky čerpadla malyše vnořeného do mého vrtu  používaného pro zalévání. Malyšem vždy na jaře před zprovozněním odstředivého čerpadla čistím vrt. Vrt jsem měl přes zimu krytý kovovou síťkou. Stačila malá... celý příspěvek >
Kopr - prosím o radu, 19.6.2010
Také jsem přišel o kopr rostoucí volně ze samovýsevu na záhonech. Přisuzuji to mšicím. Je zajímavé, že kopr, který mě vyrostl mezi sazenicemi košťálovin pod bílou netkanou folií je urostlý jak jedle.  Není to způsobeno ani vlhkem. Mám podobnou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika