Příspěvky uživatele - 194.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problému montáže Azuro V7, 1.7.2019
Tak jsem byl nakonec zeptat v Mountfieldu, spoj má být výstupkem opravdu ven, na nasazení se musí použít hrubá síla, a srovnání pomocí sikovek, i místní technik uznal že podle návodu se bazen staví těžko, ne všechno do sebe ideálně pasuje a někdy se... celý příspěvek >
Problému montáže Azuro V7, 30.6.2019 Obsahuje fotku
Foto 2
Problému montáže Azuro V7, 30.6.2019 Obsahuje fotku
Ještě foto...
Problému montáže Azuro V7, 30.6.2019
Zdravím, máte nekdo zkušenosti s montáží bazenu Azuro V7? Není mi jasný spoj u dolnich lišt. Myslím si, že by měli být vystupkem směrem ven, ale jdou použít jenom tak, že jsou vevnitr. Mam za to, že by měli být uchytem zvenku, aby se pak šel... celý příspěvek >
Karburátor Walbro v H262 má vysoké otáčky, 12.11.2017
To vím, že karbutátorem, ale co s ním je, a jak to opravit nevím.
Karburátor Walbro v H262 má vysoké otáčky, 11.11.2017
Dobrý den, poradíte mi někdo kde může být chyba? Najednou mi pila jde jen když ji pridám seřízením otáčky. Musí mít hodně vysoké otáčky aby šla, a když ji nechám dlouho běžet na volnoběh, tak se po nějaké době otáčky ustálí na normál. Když tam dám... celý příspěvek >
Intex Krystal Clear funkčnost, 14.5.2017
Nerozumim teto odpovedi. V 20-ti kubikovem bezenu bylo 70 kg soli k tomu urcene...
Solinator + UV lampa jakou chemii, 9.7.2015
Máte někdo zkušenosti se zapojením solinátoru a UV lampy? Mám tuto kombinaci, ale nefunguje tak jak jsem si představoval, jen sůl a UV lampa nestačí, máte někdo zkušenost jakou chemii přidat?
Intex Krystal Clear funkčnost, 30.6.2013
Zdravím, koupil jsem si solinátor Intex Krystal Clear, ale nepřijde mi to jako velký zázrak jak tady o tom každý píše. Po instalaci to vypadalo, že se voda začla lepšit, ale jak přišli horko, tak zezelenala (a to běžela šestikubíková filtrace 24... celý příspěvek >
Jaký strom vedle vody, 28.4.2013
Je to takový rybnicek 25 metrů na 60 metrů, dělí nás od něj kamenný břeh.Měl jsem na podobném místě hrušku, a té se tam nedařilo, a pak jsem se dozvěděl, že nesmí být u vody.Tak nechci udělat stejnou chybu.A ten oresak nevim, zas tolik místa tam... celý příspěvek >
Jaký strom vedle vody, 27.4.2013
Můžete mi někdo poradit, jaký dát strom dva metry od požární nádrže, a navíc celkem na větru.? Nemusí to být nutně třešeň nebo višeň, stačí nějaký ovocný stromek, jen ne jabloň, těch mám na zahradě spoustu. Chtěl bych tam dát spíše menší strom, zas... celý příspěvek >
Písková filtrace Bestway, 19.7.2010
Vydržela mi necelý rok, pak mi odešlo čerpadlo, ta osička s vrtulkou totiž běhá jen v jakémsi zalisovaném motoru, plast se časem deformuje, a pak to zlobí, takže určitě tento výrobek nedoporučuji.  Vyřešil jsem to tak, že jsem tam přendal... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 18.6.2010
Také jsem si koupil modrou sklalici, a je na ní napsáné dávkování na likvidaci řas 10 g na kubík, ale tady všichni píšete 3 g. Já jsem tam dal pro jistotu jen 5 g na kubík, a mám vodu taky namodralou, zkusím vločkovač a uvidím...
Ochrana proti větru, 17.10.2009
Molhl by jste mi někdo poradit jakou zvolit z boků pergolu ochranu proti větru? Mám pergolu 4x8 m, a dost to tam profukuje, sice časem polovinu zaplním dřívím, ale na druhé půlce bych se rád před větrem ochránil - tam je posezení a krb.A navíc bych... celý příspěvek >
Připojení filtrace Bestway na bazén Marimex, 3.8.2009
Zajdu tam, a optám se,. A máte pravdu, nevím kde vzali ten výkon 3000 l za hodinu. Jak jsem měl kartušovou filtraci, tak ta měla taky 3000 l za hodinu, a dělalo to ve skimmeru úplný vír, a Bestway je ráda že vodu bere, po víru ani památka Příště už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika