Příspěvky uživatele - 101.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo poradí názvy rostlin?, 28.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, já na kuklík nedám dopustit, krásně kvete celkem brzo na jaře, květy po odkvětu ostříhám a v sezoně kvete i třikrát. Je pravda, že ale nemám pejska. Lenka
Černání listů clematisů, 23.5.2012
Myslím si, že je to ještě důsledek mrazů...
Bilance 18.5 - mráz, 23.5.2012
Ach jo, tak si taky popláču.... Ořechy zmrzlé na 100%, třešně na 98%,jablka 98%,angrešt 50%,réva 100% a to nemluvím o namrzlých a zmrzlých keřích a kytkách...
Copak je to za list?, 22.5.2012
chtělo by to fotku stromku...
Pozdní jarní mrazy, 21.5.2012
Tak já se taky přidám s troškou do mlýna. Nezmrzly mně nezakryté jahody, špenát,hrášek a kedlubny, ale jinak pomrzla réva, třešně, švestky, ořechy, jablka, přísavník, podražec, ibišek, javor, namrzly azalky, okrasné trávy, růže,... celý příspěvek >
Zahradnictví Kout, 18.5.2012
Dobrý den, na toto zahradnictví jsem dostala kontakt od kamarádky, už tam nějakou dobu nakupuje a je spokojená. Letos jsme tam koupili bylinky, jahody, rajčata, nějaké keříky, skalničky a vše v pořádku. Teda pokud přežily dnešní mrazivou noc, budu to... celý příspěvek >
Pivoňky, 15.5.2012
Myslím, že se mají přesazovat pivoňky v srpnu, tak tu nekvetoucí vykopněte a dejte ji opravdu jen mělce do země. Je ale možné, že nějaký čas nepokvete.
Venkovní kala, 15.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám fotku kaly, kterou jsem dostala před dvěmi lety.V zimě je v květináči ve sklepě při teplotě cca10-15st, jednou za 14 dní lehce pokropit, v únoru domů do tepla a začít zalívat.Jak začne růst, tak přesadit do nového substrátu a jak... celý příspěvek >
Choroba lísky?, 8.8.2011
Děkuji za odpověď, už jsem si o tom něco přečetla.
Choroba lísky?, 4.8.2011
Dobrý den. Mám dotaz ohledně lísky na zahradě. Po 2 letech má opět plody, ale včera jsem se dívala, že jakoby od "stopky" začíná oříšek hnědnout a zároveň měkne. Můžete mi, prosím, poradit co to může být za chorobu? Děkuji. Lenka
Okrasný keř, 29.6.2011
Dobrý den, myslím, že je to vajgelie. Lenka
Co to je?, 21.6.2011
Taky jsem si ho zasadila na zahrádku, protože jsem netušila co je to zač a po 2 letech jsem musela použít totální herbicid, abych se toho plevele zbavila. Hlavně si ho nenechat vysemenit, jak už bylo výše napsáno.
Jakou ostružinu a malinu?, 17.9.2010
Děkuji za radu. Lenka
Vodní hyacint a bábelka, 14.9.2010
Přezimování mi přijde zbytečně náročné s nejistým výsledkem. Proto raději zakoupím každé jaro novou rostlinu za necelých 150 Kč. Lenka
Vodní hyacint a bábelka, 13.9.2010
Dobrý den, vodní hyacint se nám už dvakrát nepodařilo přezimovat. Měli jsme ho ve vaničče s vodou ve sklepě, kde je světlo a teplota kolem 15-17st. Letos ho na podzim rovnou zlikvidujeme a na jaře koupíme nový. Lenka
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika