Příspěvky uživatele - 200.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč rezaví cypřiš, 17.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme rok zasázené cypřiše a letos na začátku léta nám začaly reznout od středu (před 14 dny jsme použili hořkou sůl, ale přijde mi, že se reznutí nezastavilo). Zaléváme podle počasí. Když je horko tak i každý den. Cypřiše jsme sázeli... celý příspěvek >
Mšice a pilatky - prosba o identifikaci, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, mám dva problémy na švestce (slivoň tegera). 1. Mšice. Způsobují svinuté listy. Zdá se, že už je úspěšně likvidují larvy slunéček. Otázka. Nechat to tak ať si s tím poradí, nebo podpořit postřikem? Nezahubí postřik (mospilan nebo... celý příspěvek >
Plíseň jetelová, 9.7.2013
Dobrý den, objevila se mi v trávníku na jetelu plíseň. Je to po celé zahradě. Můžete mi poradit, jak se jí zbavit? Děkuji.
Larvy tiplice bahenní, 22.5.2013
Dobrý den, mám zahradu plnou larev tiplice bahenní (předpokládám). Je to takový tlustý šedivý červ, cca 3 cm dlouhý. Hlavně škodí ve skleníku, kde žere vzcházející rostlinky (jakoby je tahá do země). Můžete mi dát radu, jak se tohoto škůdce... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 6.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc při identifikaci choroby trávníku. Je napaden plísní, tráva je v místě napadení seschlá a někdy se na seschlých stéblech objevuje narůžovělá plíseň viz foto. Nejsem si jistý jestli se může jednat o kornatku travní, nebo je to plíseň... celý příspěvek >
Jak na aerifikaci? Čím?, 3.6.2011
Tak jsem udělal bleskový 10 min průzkum "co prodávají v anglii" a našel jsem následující informace (pozn. trávník sice mám, ale nikdy jsem neaerifikoval a následující informace jsou jen zkopírované z jiných stránek bez záruky): Malý průvodce... celý příspěvek >
Jakou vřetenovou sekačku?, 3.6.2011
Od minulého roku mám Husqvarna Novocut 64 (+ sběrný koš) a jsem spokojený. Jde lehce, seká, zatím žádný problém. Myslím, že cenově vychází o chlup dráž než prémiová verze Brillu.
Slimáci, 10.9.2010
neutracejte za hlistice... zbytecne... na spanelaky skoro nepusobi...
Likvidace velkého kmene se zarostlými dráty, 15.6.2010
Dobrý den, na zahradě mi firma kácela cca stoletý ořech. Bohužel ve velmi sukovitém kmeni jsou zarostlé dráty (či kovové tyčky), takže se nedá dost dobře rozřezat. Výsledkem je, že se mi na zahradě válí kmen o průměru cca 1,5 metru a délce 5 metrů.... celý příspěvek >
Motor jikov, 14.6.2010
Dobry den, prosim o radu. Koupil jsem si starsi Vari Jikov a mam stale problemy s otackami. Motor perfektne startuje ale jakmile se chci rozjet, tak to vubec nic neutahne, nelze poradne pridat otacky. Momentalne to bezi jen na volnobezne... celý příspěvek >
Výběr sekačky - elektrická nebo benzínová, i s mulčem - moje mýty, 10.7.2009
Dobry den, mam podobny problem. Take stale nemuzu vybrat. Nase zatravnena plocah je ale asi mensi cca 250m2. Jediny duvod proc uvazuji o benzinove je ten kabel za elektrikou. nyni sekam pujcenou elektrickou sekackou a opravdu ten kabel... celý příspěvek >
Potreboval bych poradit s vyberem trakturku/sekacky, 27.5.2009
Zdravim. Mam zahradu cca 3000m na rovine a rad bych si nechal poradit, cim ji sekat. Na jedne strane se mi libi predstava mulcovani a tam by asi byl nejlepsi nejaky rider  - tedy ne trakturek s kosem.  Na druhe strane ale na podzim... celý příspěvek >
Benzínová motorová pila, 21.7.2008
Mam pilu Homelite 3314 - zatim dobry. Dojel jsem nadrz skoro do prazdne a zacaly se zvysovat volnobezne otacky...  Zatim jsem doplnoval vzdycky asi v polovine a otacky sedely. Je to normalni? JCH
Hrušeň a tůje, 20.6.2008
Dobrý den, nedaří se nám na zahradě pěstovat hrušeň-pokaždé zajde. Všichni sousedi mají u plotů tůje, dozvěděla jsem se, že tůje hrušním vadí. Neznáte nějakou odrůdu, která by snesla tůje v sousedství? Petra
snáší thuje i polostín?, 11.10.2007
Mam na chate tuji, ktera roste do nebe jak raketa, je kransna. Je v suchem svahu temer v permanentnim stinu, nikdy jsem ji nezaleval :)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika