Příspěvky uživatele - 127.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zazimování malého jezírka, 31.8.2010
K zimování leknínů-v pohodě mi přežívají zimu i v 40 cm hloubce takže v 60-70 je to bez jakých koliv problémů.
Říčka, potok, malý vodopád, 15.8.2010
zdravím, nápad s betonem a do něj položené kameny je dobrý, ale taky zaleží na průtoku čerpadla a šířce toho vodopádu, na 10 cm bych doporučil prutok asi 1000-2000 l/hod ať jde vidět a slyšet že tam nějaká voda teče.
Melounoviště 2010, 10.8.2010
Ten cukrový bude nejspíše charentaiský meloun ohledně zralosti to neporadím.
Čerpadlo jezírka - stačí takový výkon?, 6.8.2010
Voda by se měla přečerpat tak 4-5 x za den a čerpadlo by mělo jet non-stop.
Melounoviště 2010, 14.7.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, melounům počasí přeje rostou jako divé, přidávám nějaké fotky cukrových melounů
Neznámý živočich, 8.7.2010 Obsahuje fotku
Je to na 100% larva vášky, až bude starší vyleze na rostlinu a tam se během jednoho dne vylíhne, už mnohokrát jsem je pozoroval.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 18.6.2010 Obsahuje fotku
Taky jsem kopal ručně, posílám pár fotek.
Fotogalerie zahradních jezírek, 14.6.2010
Tak to je skoro jako rybíník, pěkné, jakou používáte filtraci na takového obra?
Fotogalerie zahradních jezírek, 13.6.2010
Díky za pochvalu, jezírko jsme budovali před rokem, byla to spíše totalní rekonstrukce starého jezírka které bylo jako louže a v létě plné řas.Těším se na další fotky jezírek, ať mám co obdivovat. S pozdravem Dan.
Fotogalerie zahradních jezírek, 12.6.2010 Obsahuje fotku
Tak tady jsou nějaké fotky mého jezirka.
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 5.4.2010
zdravim uzenáře, mam docela docela dost lískoveho dřeva, je možné tímto dřevem udit? díky za odpovědi.
Zkušenosti s filtrací, 4.4.2010
Zdravím, jezirko mam asi 4 m3 jen pár rybek, tlaková filtrace sera T40 čerpadlo 6000 l/hod. jezirko je celý den na slunci a řasama nemám moc problémy, ohledně filtrace-na to že je to tlaková filtrace tak je tam dost prostoru na filtrační média (40... celý příspěvek >
Krokusy, 2.4.2010
Dobrý den, také mám doma fialové krokusy a už odkvétají... květy už jsou povadlé a listy-šlahouny už skoro celé suché... mohu už je dát na zahrádku? Děkuji. Renata
Roubování melounů a okurek, 28.3.2010
Zdravim, je možné roubovat melouny na tykev olejnou? Zdá se mi že roste docela dobře, i kořeny ma silné je odolna vuči plísním, spíše jde o to jestli se na to meloun chytne kvůli "příbuznosti" Děkuji za odpověď?
Oprava motoru slavia jednoválec diesel, 28.3.2010
A nevíte jestli by to šlo zpravit? nebo se musí koupit nová? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika