Příspěvky uživatele - 143.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rucni nuzky Bahco, 3.3.2008
Jinak ty nůžky, které mám jsou Bahco PG M2. Je je ale třeba vyzkoušet. Ideální jsou do velkých rukou. Mají i zářez na štípání drátu, což se může někdy hodit. V železářství jsou běžně za 700Kč. Když jsem je vybíral, dal jsem jim přednost před... celý příspěvek >
rucni nuzky Bahco, 3.3.2008
Já jsem pořídil nůžky Bahco, typ ergo. Stojí okolo 700Kč a jsou výborné. Je to ten levnější typ bez výměných čepelí. Díky tomu jsou nůžky celkem lehké při podle mě dostatečné bytelnosti. Zatím co jsem viděl různé typy nůžek s výměnými čepelemi,... celý příspěvek >
choroba rybízu, 17.5.2007
Zrejme se jedna o nejakou virovou mozaiku, ci jine napadeni tohohle typu, ktere se projevi temihle priynakz na listech cerveneho rybizu. Vetsinou nema zavaznejsi dopad, krome nejakych tech estetickych... celý příspěvek >
Angrešt a plíseň, 17.5.2007
Dobre je napadene letorosty peclive ostrihat a... celý příspěvek >
špendlíky/ semenac, 27.3.2007
Ahoj vsichni Ja bych zkusil zasadit semena spendliku a cekat co z nich vyroste. Vzhledem k tomu, ze se pouziva i jako podnoz mohl bz bzt pomerne staly. A zase, v kvantite musi bzt i nejaka kvalita. Ze 100 semenacu musi byt nejaky shodny. Odkopky... celý příspěvek >
odruda Wangenheimova, 27.3.2007
Jak se to vezme. My jsme 220 m vzsoko na kraji nivy reky Opavy. Meli jsem asi 10 stromu vybornych domacich, ale panove ty byly. Velke duznina tmave yluta, aromaticke, stavnate. Ne vsechny stromy domacich jsou takove, ale to asi vite. Jde o to, ze... celý příspěvek >
odruda Wangenheimova, 27.3.2007
Ja bych dodal. Stromy maji casto ve stari na kmeni boule, podobnenjako bleinheimska reneta. Koruna je hodne rozlozita. Kura ma tmavsi barvu nez u klasicke svestky. Pouziva se pro podnozove ucely, zajimalo bz me jake by bylo ovoce ze semenace, ale... celý příspěvek >
muj chutovy zebricek, 27.3.2007
Bohuzel foto nemam, je to ajblko se zakladni barvou zelenou na slunecni tsrane s cervenzm lickem. Jeste k chuti, v idealni konyumni zralosti prave major, jonathan, ten je vzborny jeste i v cervenci, z dobreho sklepa. Slovaci vedi proc ho pestovat. Y... celý příspěvek >
vhodne odrudy, 27.3.2007
Zdravim Z Moravy sice nejsem, ale z vychodu ano, Sleysko, Opavsko. Co se tyce tecg prekonanych odrud, casto navstevuji ruzne stare yahradz, kdzy pak porovnam urodu a kvalitu ovoce ze stromu starych s novzmi odrudami na zakrscich casto je kvalitnejsi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika