Příspěvky uživatele - 231.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 9.6.2010
Je to tak, už se s tím trápíme několik dní. Vloni nám pomáhal 3% peroxid vodíku na začínající vyrážku, letos to nějak nefunguje. Nabízí se otázka, zda reakce na kůži nejsou podmíněna stavem matabolismu v těle, úrovní přítomných minerálů v těle a pod.... celý příspěvek >
Svilušky pod kůží?, 16.6.2009
Vážení, zkuste šampon proti lupům a namydlit se celý. Spolehlivě ty potvory zlikviduje.
Cyklus Sametky, 16.6.2009
Pár poznatků, možná zásadních. Doktorka mi předepsala nějakou v lékárně udělanou mast, vypadá to na vezelinu a sdělila, že je v tom zinek. Když se mejete vlasy šamponem proti lupům, zjistíte že účinná látka proti roztoči, který způsobuje lupy je... celý příspěvek >
Přemístění mraveniště, 16.6.2009
Tady je rada, jak přemístit mraveniště. nevýhodou je, že nelze regulovat, kde založí novou kolonii. Plechovku přivázat na klacek. Do plechovky dát cukr. To posadit do mraveniště. Až plechovku a obsah začnou zkoumat, odnést to do druhého mraveníště,... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 11.6.2009
Až na zahrádce objevíte sametku podzimní, problém s kočkami se Vám bude zdát malicherný. To mi věřte.
Cyklus Sametky, 11.6.2009
Tak další skvělá zpráva, Zollone přestali vyrábět. Nabídli mi Karate 5SC, že prý je to totéž. Lékárník se divil, proč chci vyhubit sametky, jsou přece součástí přírody a kdoví jestli to sametky jsou, když je teprve začátek června. Zítra si jdu k němu... celý příspěvek >
Cyklus Sametky, 10.6.2009
Tak už s nimi mám zkušenost také. Najednou jsou na zahradě kde nikdy před tím nebyly. A tak pročítám diskuse a sháním informace. Škoda jen, že informace jsou typu: "Namazala jsem je olejem na opalování a svědění přestalo." Jestli chci... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika