Příspěvky uživatele - 123.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron - uschlé květy před výkvětem, 11.8.2016
Dobrý den, neporadil by mi někdo, co mohlo být příčinou zaschnutí všech květů na rododendronu před kvetením? Je velmi pěkný, mladý a dobře vzrostlý. Je starý 4 roky a kvetl pouze vloni (3 květy), kdy do té doby zakořeňoval pravděpodobně. Byl letos... celý příspěvek >
Podpora rustu korenu, 17.4.2012
Ještě bych přidala jednu radu. Rostlinu nepřelévejte. To je největší příčina uhnilých kořenů. Orchidej mnoho nepotřebuje. Ve své domovině v Indonézii je to cizopasná rostlina, něco jako u nás jmelí. Od října do února ji stačí zalévat jednou za 3... celý příspěvek >
Dracena usychá i hnije, 29.8.2010
Nejsem žádný odborník, ale kdysi se mi to také stalo. Koupila jsem si asi před 15 lety 3 kmínky v jednom květináči. Byly nádherné, ale po mé několikaměsíční péči jedna rostlina uhynula. Bohužel vypadala stejně jako ta vaše. Opravdu uhnila. Po... celý příspěvek >
Fíkovník, 6.10.2009
Mám doma fíkovník už 3 roky venku, v zimě troch omrzne, ale loni na něm první fíky i dozrály. Milan
Sekačka Al-ko Silver 46 BR zkušenosti, 26.8.2009
Dobrý den, tuto sekačku mám zhruba rok, ve verzi Comfort a jsem zatím velmi spokojen. Seču však pouze cca 300m čtverečních, a to docela pravidelně.
buganvília, 8.3.2009
Pokud listy opadají, musí se zálivka co nejvíc omezit (1x/14 dní). Jakmile se objeví pupínky, opět začít zalévat. Mráz nesnese, ale může se ponechat v teple, mě kvete celou zimu. Řízkují se mladé výhony, ale chce to aby byly již trochu... celý příspěvek >
Mšice a jak na ně, 5.7.2008
Moc děkuji Lumikol za radu... určitě zkusím...:o) Jana
A neplavou a neplavou, 24.4.2008
Na podzim jsem měla v jezírku 4 rybičky. Přišla cizí kočička a jednu rybičku zabila. Než ji stihla sežrat, přiběhl můj pejsek, cizí kočičku vyhnal a rybičku spapal sám. Ale byl to karas. Ostatní 3 již plavou. Neměli jste náhodou kolem vánoc u... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 4.6.2007
aninka vždycky říkala - první kvítek na třešni, poslední brambor do země
Kůrový mulč, 17.5.2007
Používám kůrový mulč, který kupuju v kompostárně, je sice hrubší, ale je propařený a o hodně levnější. Při doporučené výšce  5 cm mulče je spotřeba na mé zahradě slušná, kdybych měla kupovat kůru v marketech, asi bych se nedoplatila. Pokud máte... celý příspěvek >
Jak sázet, 9.7.2006
sázej do země, zalévej vodou a uvidíš,ty matěji!!!nazdar a at ti pěkně roste.
Poradíte vhodný keř?, 23.5.2006
Výborná je také vajgélie, kvete bíle, růžově, bordó, když ji po odkvětu seřínete, udělá Vám krásný hustý keř. Na půdu je nenáročná
jak osadit svah nedostupný k sekání, 23.5.2006
ideální  "plevel" je např. zběhovec (ajuga), rychle se rozrůstá a ještě kvete.
Řasa v jezýrku, 18.5.2006
Nevím, kolik máte v jezírku ryb, ale zdá se mi, že 1 kubík vody je pro chov ryb trochu málo. Doporučuje se aspoň 4-5 kubíků a na každý kubík asi 25 cm ryby. Zkuste do jezírka nasadit rostliny v chudém substrátu do košů, kořeny prorostou a budou brát... celý příspěvek >
Oleandr - hnědé konce listů, 4.5.2006
Mám několik oleandrů různě starých. Když je na jaře dávám letnit, mají několik listů částečně zahnědlých, ale spíše na kmínku těsně nad povrchem substrátu. Myslím, že bude chyba v zalévání. Před  zazimováním rostlin je potřeba postupně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika