Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 29.3.2011
Ja by som na najhlbrsie dno urobil polmetrovy vrt a vlozil zo spodnej strany uzavretu ruru priemeru 20-30 cm.  Toto miesto by som pouzival na odkalovanie cerpadlom. Ale iba ak budu brehy dostatocne silne a toto sa nebude zanasat ilom, z... celý příspěvek >
Starší postrek, 28.3.2011
Stáva sa vám, že si zarobíte postrek a zostane vam neminutý, ale bo vás preruší dážď. Dá sa postrek použiť po príprave tzv do zásoby? Koľko dňový?
Kdy použít vertikutátor?, 22.3.2011
Súhlas, že verti ideálne až po prvom kosení, ale nesúhlas s hnojením. Hnojiť a prípadne aj poliať hneď po vertikutácii.
Přehnojený trávník, 18.3.2011
Bingo!!!
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 18.3.2011
tri dni prsi. Moze to ovplyvnit kuceravitost?...asi by bolo vhodne postriekat...
Jak to vypadá s úrodou meruněk?, 18.3.2011
Vela prsi a obavam sa choroby... Kedy bude vhodne streknut proti monilioze... ako spoznat tu pravu chvilu?
Pestovanie uhoriek pod paradajkami, 18.3.2011
Myslis, kombinovat iba na tanieri
Jak s vertikutátorem, 16.3.2011
Už ste niekto začali?...alebo je ešte je čas?
Lignohumát, 16.3.2011
Ako chemik na základe toho čo som prečítal si myslím, že humínové kyseliny nemajú žiaden priamy vplyv na fyziológiu rastlín. Možno sa nevyjadrujem dosť biologicky, myslím tým, že nie sú to ani zázračné enzýmy ani rastlinné hormóny... Avšak, majú... celý příspěvek >
Lignohumát, 16.3.2011
písala p. Rettigova ".Je to naprosto jiný přípravek stimulující chlorophyl k lepší fotosynthéze, " Práve takýmto tvrdeniam neverím...
Filtrace pro jezírko?, 15.3.2011
Na vodu by som sa nespoliehal. Od 200 nm do konca UV je voda zrovnatelne priepustna ako pre viditelne ziarenie, co staci na degradaciu folie. Link zde.
Filtrace pro jezírko?, 15.3.2011
Už ste spustili filtráciu_ Kedy je vhodný čas?
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
Ano, maju rovnaky latinsky...
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
Petra, cesnak ma este cas. Keby ste sa pytali pred tyzdnom, tak u mna trcal sem tam ale skoro nic. Inak tu je tyzden naozaj velmi teplo a pod tou foliou je to ako sklenik. ZXem sa cez den dokaze na povrchu riadne vyhriat... Iba sa bojim, ze ked... celý příspěvek >
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
Dlho sa skryval, pretoze som ho sadil az na konci novembra. Teraz som dal nan foliu (bielu netkanu) a on vybehol ako express. Trochu sa bojim, ze ked sa don slniecko cez den oprie, ze sa uvari... Foliu som dal proti problematickym skodcom, ktori su... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika