Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 8.4.2011
Oki dogi... nie je systemovy, ale zas nema ucinok len na povrchu. Pisu o nom toto. ...SYLLIT® 65 pôsobí ako kontaktný fungicíd s lokálne systémovým účinkom.... ...Optimálnu účinnosť vykazuje pri preventívnom použití, má však i kuratívne... celý příspěvek >
Sazenice rajčat jdou do květu, 8.4.2011
Cez den vetrat a pripadne aj clonit. Hlavne v take dni ako bolo vcera 26 st. C!!!
Je možný výsev rajčat ještě v této době?, 7.4.2011
...ano rajciny su burina, ktora si pocka na svoju sezonu. Ked su tepla a ma dostatok vlahy a zivin rastie tak, ze ju za 2-3 dni nespoznate.
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 7.4.2011
Dajte syllit, je systemovy a udajne dokaze trochu penetrovat do tkaniv a ciastocne liecit uz napadnute... Odporuca sa ako posledny postrek. Inak zatial pocasie je celkom ok, no uvidime. U nas by uz bolio neskoro....uz to kvitne asi tyzden.
Višeň, 6.4.2011
Minuly rok monilioza kantrila vsetko, ale stromky sa po prvej krizy normalne "chytili". Tento rok som striekal zatial len marhulu. Visne este nekvitnu. Ako je mozne ze Vam uz ano?...marhula sa zatial drzi a na moni to nevypada, uvidime...... celý příspěvek >
Vylezl vám už česnek?, 6.4.2011
Nie je to tak davno, co sme tu diskutovali a mal som ho... len tak ze niekde vytrcal. Mozno pred 2-3 tyzdnami. Schoval som ho kvoli skodcom pod foliu, aj sa oteplilo a vybehol hned za par dni. Dnes ma mozno 20 cm! Je bez tkaniny, lebo uz mu... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 6.4.2011
Jednokomorovy by som bral pod podmienkou, ze mam male jazierko a hodlam s nim vysavat dost pravidelne (nieco ako nahrada za filtraciu, resp. doplnok k slabsej filtracii). Ak by toho bolo na vysavanie malo, tak by jedna komora az tak nebolela.
Řešení monilozy, 5.4.2011
Ja bojujem prvy rok. Minuly rok som nestriekal a olutoval som. Tu na fore niektori tvrdili, ze sa s tym da bojovat ale len s chemiou. Ak je dobry rok, da sa zvitazit. Postrek aplikujte so zmacadlom. Myslim, ze ma dost znacny vplyv na to, kam sa... celý příspěvek >
Bambus - je jedovatý?, 4.4.2011
Cinania jedia bambusove vyhonky, daju sa ochutnat aj u nas v cinskych restikach. No mozno su rozne druhy bambusov a preto sa neda garantovat, ze vsetky su jedle. Mozno len vyhonky su jedle. Je to i s inymi podobnymi rastlinami...  Napriklad... celý příspěvek >
Může se nechat zamrznout voda v hadici?, 4.4.2011
Da sa to aj vyskusat. Kusok hadice, spojka a sup do mraznicky. Lepsie ako skusat je pred zimou to poriadne prefuknut. ...som rozmyslal nad riesenim, ci by sa nedalo vnutry cez spojku tahat malu vduchom naplnenu hadicku, na koncoch uzavretu... len... celý příspěvek >
Rajčata - je to plíseň?, 1.4.2011
Pred 2 rokmi bol velmi teply maj, alebo dokonca april? Uz neviem, ale vtedy sme malicke rajciny dali hned von. Male sadenice su citlive a spalilo ich slnko. Prejavilo sa to tak, ze mali cast listkov uplne bez chlorofylu, ako priesvitny papier. Vtedy... celý příspěvek >
Co s jahodami?, 1.4.2011
Kvalitny kompost ma velky podiel rozlozitelnych zloziek a skutocne moze za par rokov doslova zmiznut.
Co s jahodami?, 31.3.2011
...som si myslel, ze ked sa kvety zastipuju, tak sa podporuje odnozovanie. Robi sa to, ak chceme zo zdravej rastlinky ziskat co najviac novych sadenic.
Co s jahodami?, 31.3.2011
Narazil som na nejaky vyskum, v ktorom skusali zasypanie rastliniek okolo srdiecka alebo dokonca na srdiecko zeminou. Tym sa trosku postupne navysil teren a jahody si o to navysenie vybudovali novu korenovu sustavu. Takto predlzili jahodaren na 7... celý příspěvek >
Sázení rajčat do skleníku v březnu - pokus, 31.3.2011
I ked na juh od Brna, zda sa mi to skoro. Nie je problem len zmrznutie, ale aj zastavenie rastu, chlad, choroby, zrazky... Ja ich davam von (BA) aj tesne pred majom, ale musi byt dlhodobo dobra predpoved pocasia a iba ak su v stave, ze uz potrebuju... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika