Příspěvky uživatele - 51.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Za kolik prodat slivovici, 9.11.2009
Díky za Váš názor. Pokusím se o ní něco zjistit a samozřejmě budu rád i za další pomoc při určení odrůdy.
Za kolik prodat slivovici, 9.11.2009
Tu za 500 Kč vypiju sám nebo s přáteli. Nebo ji vytáhnu při nějaké slavnostní příležitosti či ji někomu věnuji. Jinak s hruškovicí nejdu pod těch 280 Kč (protože se letos urodilo) a na té trnkové a meruňkové trvám. Je třeba si v okolí neudělat ostudu... celý příspěvek >
Slivovice trochu jinak, 8.11.2009
Škoda kazit dobrou slivovoci, meruňkovici či hruškovici. Možná, kdyby byl přebytek jablečné a byl dostatek malin. A jaká je pak koncentrace alkoholu, když je v polovině sklenice např. 52 % pálenka a zbytek je doplněn jen ovocem? Jaká je pak... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 8.11.2009
Tak to nevím, jakou to má pak po tolika letech chuť? Ale možná vím. Staré zásoby se mě vždy podařilo rozumně zužitkovat nebo prodat. Tolik ovocné pálenky bych neměl ani kde skladovat, pokud bych chtěl každoročně pálit. Nejdéle jsem měl uloženy vždy 2... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 7.11.2009
Letos se zase vydařila. Z 220 - 230 l hruškového kvasu jsem 4. 11. vypálil 24,5 l 52 % hruškovice.
Za kolik prodat slivovici, 7.11.2009 Obsahuje fotku
V jiném tématu jsem se v minulosti dotazoval na pomoc při určení odrůdy hrušně. Jelikož se nikdo neozval, tak zkouším tento dotaz umístit zde. Hrušeň je stará asi 50 - 60 let. V našich podmínkách Kojetínska dozrává, dle ročníku, od konce srpna do... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 6.11.2009
Prodej letité ovocné pálenky neřeším. Pokud je pálenka dobrá, tak nemůže dlouho vydržet, jedině láhev v archívu a ta se neprodává ani nerozdává.
Za kolik prodat slivovici, 6.11.2009
Když se zadaří, tak to jeden nemůže zvládnout bez následků. Slivovici či hruškovici pálím hlavně pro svoji potřebu, ale něco rozdám kamarádům jako protislužbu a nějaký menší přebytek je i někdy na prodej. Cena pravých a kvalitních ovocných pálenek je... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 21.10.2009
Kostku pekařské hodroždí, rozmíchaného ve vodě s trochou cukru a 100 g. kyseliny citronové na 100l kvasu dávám již mnoho let. Cukru celkově 1 - 2 kg na 100 l, dle ročníku. Ta teplota je též důležitá, myslím, že stačí 15 - 18°C. Důležitá je stálá... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 21.10.2009
Jen připomínám, že hrušeň je údajně stará 55 - 60 let, plody poslední roky dozrávají okolo 15. - 25 září. Letos jsem ukončil sklizeň 20. září, ale např. v r. 2004 okolo 1. nebo 2. října. V r. 2007 jsem je začal přetrhávat již koncem srpna. Plody... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 21.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer nebo již skoro ráno? Dlouho jsem tu nebyl (nejdříve z pracovních a později ze zdravotních důvodů) a navíc jsem zapoměl heslo. Zaregistroval jsem se tedy znovu a pokračuji v diskuzi o odrůdě hrušek "Škaredky" z Kojetínska.... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 22.9.2009
Pil jsem několikrát hruškovici od R. Jelínka. Je to pravděpodobně líh upravený hruškovým aroma. Na několika společenských akcích jsem po konzumaci té vizovické hodil do placu tu svou domácí a měli jste vidět tu reakci. Jen nevím, co je to za odrůdu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika