Příspěvky uživatele - 166.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
veliká žlutočervená hruška, 4.10.2008
No na těch červených mutacích už moc té žluté nezbývá, ale to je detail.
veliká žlutočervená hruška, 4.10.2008
No ono těch letních velkých žlutočervených ve starém sortimentu moc nebylo. Podívejte se na internetu na odrůdy : ´Clappova´a ´Wiliamsova´.
Dvě odrůdy naštěpované na jednom stromku, 28.9.2008
Ta Luisa bude ´Avranšská´
Zahrada Čech, 28.9.2008
Tak jsem letos navštívl výše uvedenou akci. Zahrádkářská výstava v kdejaké vesnici má podstatně větší úroveň. Kromě několika zahradnických stánků a jednoho pavilonu s ovocem a zeleninou byla celá "výstava" uplně o něčem jiném. Nechápu proč... celý příspěvek >
dotaz odrůda?, 28.9.2008
No nevím, Vysočina je dost široký pojem. V září a říjnu můžete moštovat cokoliv. Přednost bych dával spíš kyselejším jablkům. Mošt ze sladkých jablek je fádní. Ideální je směs více odrůd. Také jde o to, zda chcete kmený tvar, který nebudete moc... celý příspěvek >
Určení jablek, 28.9.2008
To může být ledaco. Třeba Baumannova reneta.
Můžu řezat trnku v září?, 6.9.2008
Já bych to radši nechal na jaro. Silným řezem storom vyprovokujete k růstu, ale on by se měl připravovat na zimu. Navíc se rána nezačne zavalovat a během zimy bude lýko zasychat hlouběji.
Kvete jabloň, 6.9.2008
V kterou roční dobu jste dělala ten výchovný řez?
Mnozenie podpnikov, 6.9.2008
Nové letorosty nejlépe koření z nezdřevnatělých bází. To znamená nechat obrazit ten pařez a po té několikrát nahrnout (nakopčit zem). Tak nějak rozumě, aby bylo dostatek listů nad zemí. Jinak pokud si koupíte Vf materiál, budete mít o 30% vyšší... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Dnešní pesticidy už jsou fajnovější než dřív. Dokonce některé bio-výluhy z rostlin jsou toxičtější než ty syntetické. Vše je třeba brát s rozumem. Domnívám se, že pokud dojde k napadení mladého stromku mšicemi, je třeba provést nějaká opatření.... celý příspěvek >
jakou jabloň do 650m n/m, 1.9.2008
Pokud jsem to četl důkladně, je v příspěvku pana Zdenka napsáno "Ochrana proti mšicím" To je velmi obecné označení, Ochrana může být biologická, mechanická... Mladému stromku opravdu svědčí ochrana proti mšicím. Takový čerstvě vysazený... celý příspěvek >
Bosenská švestka, 31.8.2008
Karlata:  V severovýchodních Čechách se takto říkalo kulaté slivce, která se svou kulatou hustou korunou lišila od švestky.  Její pecka nešla od dužniny. Byla velice sladká, proto se přidávala do povidel a sušila, ježto sušené dlouho... celý příspěvek >
Neznama odruda jablone, 30.8.2008
Někde jsem slyšel, že Gravštýny jsou silně rozklonované. I v jedné vsi může být několik Gravštýnů a každý bude mít trochu jiné plody. Možná to bude podobné i s vybarvením těch červených.
Neznama odruda jablone, 30.8.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem vyštrachal nějaké fotky
Neznama odruda jablone, 30.8.2008
Pane MZ Není to Gravštýnské červené?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika