Příspěvky uživatele - 129.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytekajici voda z otvoru filtrace, 19.6.2012
Jste si 100% jisti že máte správně zapojenou fitraci - výtlak a odtok podle obrázku na 6ti cestném ventilu? Někomu to může přijít samozřejmé ale někdo to prostě může přehlédnout a když se to otočí tak voda filtrací normálně protéká, ale nefiltruje... celý příspěvek >
Jakou chemii na zimu?, 5.11.2010
Ahoj my jsme celej rok pouzivali poze ty velke trio tablety od Laguny a na zimu jsem tam nalil 1L zimni smes Laguna. Zadnou jinou chemii jsem nepouzil v bazenu mame mestskou vodu a byl jsem s ni po celou sezonu velmi spokojen. Ani jeden zakal nebo... celý příspěvek >
Přehnojený trávník, 22.7.2010
Ahoj ja mam vozik od gardeny comfort 800 a jsem s nim spokojen. Napoprve mi to s nim sice neslo, ale to bylo i tim ze jsem nikdy nic takoveho nedelal. Zajimalo by me ale jake je to s vozikem treba za 400 z marketu. Mirek S
Nevím, kdo to je, 20.7.2010
Dekuji Vam vsem za odpovedi. Postrikal jsem to vecer HG cisticem proti plisni a do rana to zmizelo jen jeste nevim jak zlikviduju ty drobne zbytky. Zatim to necham takhle odkryte aby to vetralo a budu to chvilku sledovat. Jen me mrzi, ze jak sem... celý příspěvek >
Založení trávníku, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, synovi je 10let a kdybych ho viděl jak čůrá na trávník bych si asi všiml:-)) a pak máme jen kocoura a ten očůrává kdeco, ale trávník myslím že ne. Onu redukci koupíte tam kde prodávají kompresory a příslušenství a nebo sem ji viděl... celý příspěvek >
Valcovat po prvnim sekani?, 16.6.2010
Dobry den, mam stejny dotaz pred 14ti dny jsem zasel a brzy me ceka prvni seceni. Nektera semena jeste nevyklicila a semeno jsem nezahrabaval jen napovchu po zaseti uvalcoval a tedka se bojim, ze je vysaju sekackou. Vretenovou nemam. Dik za odpovedi... celý příspěvek >
Voda ze studny, 12.6.2010
Dobry den, mam novy bazen 20m3 napusteny mestskou vodou a PH 8 ktera pri snizeni na PH 7 asi po 3 dnech opet vyleze na 8. Voda v nasi studni ma PH 7,1 - myslite ze jejim dopoustenim do bazenu by se mohlo rust PH zpomalit nebo vyrovnat? Kdybych to mel... celý příspěvek >
Solární pyramida, 7.6.2010
Zdravim, no jakoukoliv odpoved... Mam letos poprve bazen Azuro de luxe 402DL 20m3 a k nemu mam solarni ohrev - dal jsem ho na strechu. 1,2x4,5m tedy tusim asi 5,4 m2 ohrevna deska. Nevim jaky je to tepelny vykon v kW ale muj bazen to ohreje za jeden... celý příspěvek >
Mravenci v trávníku, 1.6.2010
Mam stejny problem a nemuzu se jich zbavit nejvic me stve ze v za hrade v travniku asi na trech mistech uplne nadzvednou pudu a zaroven tam proridne travnik. Dost me to stve, protoze kdyz se na tom miste nahodou zastavim tak jsou hned po celem tele... celý příspěvek >
Založení trávníku, 31.5.2010
Ahoj, mam zaorano, rozhrabano a uz je to celkem slehle. Co me stve je, ze pri rozhrabavani se objevuje velka spousta kaminku - sterku a popela velikost cca 1-4cm snazil jsem se to co nejvice vysbiravat atd. ale spousta tam zustala po stavbe atd.... celý příspěvek >
Ph reakce bazénové vody, 29.5.2010
Dobry den mam absolutne totozny problem a taky by me to zajimalo a hlavne to, jak ph snizovat levneji protoze sypat do bazenu kazdy tyden 1,5kg PH-  z Mountfieldu se nedoplatim. Mam Azuro de luxe 20m3
Kořeny kroucené vrby, 25.5.2010
Dobry den vcera jsem daval do studny nove cerpadlo a nekolik let jsem ve studni nebyl. Moje zdeseni bylo kdyz jsem baterkou posvitil dolu a koukam voda krasne cista ale blize ke dnu ohromna spletice cehosi co vypadalo zezhora jako vlakna. Tak jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika