Příspěvky uživatele - 40.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny, 3.7.2011
Tak to jsem ješte nezkusil, bylo v ní 20 kg masa a myslim, ze ještě jednou tolik bych tam dal.
Špenát jahodový, 2.6.2011
Nevzešlo ani jedno semínko. Pavel
Zatuchlý sklep, 13.12.2010
také jsem měla zatuchlý sklep v kterém je mokro při vysoké spodní vodě. Mám tam 3 okénka asi 150 cm nad podlahou, která jsou zazděna a v nich zůstaly jen průduchy vzniklé vložením trubek co jsou na odpad vody (WC). Do jené jsem vložila drenážní... celý příspěvek >
Stavba udírny, 12.12.2010 Obsahuje fotku
Ahoj uzenáři, já jem si postavil letos udírnu s toho co jsem našel na zahradě a takhle to dopadlo.Už mám za sebou 3 uzení a začínám chápat proč musí být člověk u uzení trpělivý a nic neuspěchat.Maso je lepší a lepší.Tak čau a uzení zdar
Vláknitá řasa, 19.5.2010
Já jsem si napsala o přípravek na vláknitou řasu zadarmo, četla jsem tady na Zahradě upoutávku, že se nabízí nějaký vzorek na testování. Píšou, že to působí i částečně jako prevence, tak uvidíme. Balíček mi přišel v pátek, asi 4 dni po tom, co jsme... celý příspěvek >
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 16.5.2010
Muze se udit dřevem z ořešaku?máte s tím někdo zkušenost?
Vodní gril, 19.7.2009
Tak jsem neoddolal a rozhodl se do této diskuse též přispět svými skromnými poznatky. Vodní gril mám již tři roky. Koupil jsem jej i s dopravou za cca 1600, - Kč. Je vyroben z normálního černého ocelového plechu a v kopuli má též teploměr. Je... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 6.4.2009
Záruka na benzín je tři měsíce. Myslím si, že se nic nemá přehánět 14 dní starý benzín bych do pily klidně nalil. Větší problém bych viděl v tom, kde byl natankovaný, některé pumpy nemají kvalitní benzín, je naředěný nevím čím vším a při spalování v... celý příspěvek >
Ostružina jaká je to odrůda, 19.9.2008
Já se ostružinu teprve chystám zasadit. Možná by jste měla váš problém přidat do diskuze pod jiným samostatným názvem. I mě by zajímalo co to je, a jak situaci vyřešit. Gita
Dýně - plíseň, 18.9.2008
Ahoj všem, letos se mi na dýni, na listech dýně, udělala plíseň s klasickými bílými fleky. Používáte nějaké přípravky? Zpracovali by jste plod? Dnes jí sežehl mrazík, splísní je možná konec, listy jsou zvadlé. Co s plodem? Odříznout nebo nechat být?... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika