Příspěvky uživatele - 39.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
Tady se dnes počasí proti včerejšku taky umoudřilo, sluníčko cca 3x vykouklo, abychom věděli, že dosud někde je, takže sazenicím na záhonu se daří dobře a dovysadím "pidi" Cherroly a Idyl, které jsem vypiplala sama spolu s paprikama,... celý příspěvek >
Patizony a cukety ve stínu?, 15.5.2010
Asi by tam tedy moc bezvadně nerostly. Alespoň mně by se tam být na jejich místě moc nelíbilo. Taky potřebuji k životu občas sluníčko. Cukety i patizony chtějí teplo a taky myslím, že by se na nich i lépe uchytila a udržela plíseň-ve stínu.... celý příspěvek >
Nekvetou nějak brzy?, 15.5.2010
Pěkné. Tak v tak pokročilém stadiu růstu ji rozhodně nemám. Ale bude ještě taky nějakou chviličku trvat než tato poupata nakvetou-hlavně v tomto studeném počasí. M.R.
Mravenci v jahodach, 15.5.2010
Vždy, když nejsou ještě plůdky, rozhrábnu, kde to jde a úplně drasticky je vystříkám Biolitem. Nejlépe za slunečného počasí, to mají hned pod povrchem půdy nanosená vajíčka. Vyhubit se je nepodaří, ale dají se eliminovat na přijatelné množství. M.R.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 15.5.2010
A hlavně docela zima má být. Mám vysazeno od minulého týdne, zatím vypadají dobře, ale dnes tu je i přes den 8st a to už se mi moc nelíbí. I když rajské by asi pouze zarazily v růstu, horší jsou jahody, jsou obalené květy. M.R.
Plodnost kamčatské borůvky, 15.5.2010
Kamčatský zimolez kvete nejdříve tam v únoru, plodí zrají v květnu. Pak si zase počkáte do dalšího roku. Ten Altaj a Amur jsem měla na dvoře pouze tak, jak se v květináčích-obyčejných-zakoupil celou zimu, protože jsme ho tehdy nestačili zasadit do... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 15.5.2010
Ano, to jsem nezmínila. Sama mám Altaj, Amur-plodí-a Modrý triumf. M.R.
Plodnost kamčatské borůvky, 15.5.2010
Zimolez kamčatský -4 kusy vysazené venku-mi dokvetly asi před měsícem. Kvítky jsou zcela nenápadné, dají se úplně klidně přehlédnout, pokud jich tam není mnoho a nevíte, jak mají vypadat. Navíc mívají barvu světlonce zelenkavou, trošku do žluta,... celý příspěvek >
Nekvetou nějak brzy?, 14.5.2010
Podařilo by se někomu s kvetoucími či téměř kvetoucími výše uvedenými rostlinami vložit aktuální foto? Je to úplně neskutečné. Teď mě napadlo, že velkolisté kvetoucí hortenzie jsem rovněž viděla v tuto dobu, ale v Praze v různých květinářstvích, v... celý příspěvek >
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 14.5.2010
Ještě-zadejte si do vyhledavače "kadeřavost", v minulých letech se zde toto téma, ochrana i rada, jak napadeným stromům nejlépe a nejrychleji pomoci probíraly. M.R.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 14.5.2010
Postřik jako každým rokem-podzim po opadu listí Kuprikol, zjara Kuprikol a po 14 dnech Syllit. Dnes jsem prohlížela v tom ubrečeném počasí stromy a je chycená pouze nektarinka asi na 4 větvích konce. Tak to ostřihnu a vypadá to v pohodě, na... celý příspěvek >
Nekvetou nějak brzy?, 14.5.2010
Tak to jsem ještě neviděla za spoustu roků. I letos nemám na hortenzii velkolisté zatím poupata, má teprve malé listy. Poupata má pouze popínavá hortenzie, ale i u ní bude ještě "chvilku" trvat než se rozvinou. Čechrava začala teprve nedávno vyrážet... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika