Příspěvky uživatele - 161.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel ve vysetém záhonku, 10.5.2011
Na mrkev, petržel, hrách a brambory se dá ihned po zasetí aplikovat Afalon. Ale nesmíte čekat jako já týden... Stomp je dobrý třeba do cibule a česneku, může se aplikovat i na jahody. Ale na menší zahrádku je nejlepší motyka, mezi řádky česneku... celý příspěvek >
Pivoňka, 22.6.2010
Dobrý den. Zrovna jsem si přinesla úlovek z hornbachu, pivoňku za 30 korun. Je tedy v dost špatném stavu, seschlé listy a v malém květníku, ale chtěla bych se zeptat na jedno. Dneska ji hned zasadím ven, mám současně listy zastřihnout, nebo je tak... celý příspěvek >
Břečtan na dům, 21.5.2010
Tak já teď nevím, jak s tím, co jste mi tady napsali naložit. Ale jedno je jasné. Břečťan je vysazen, proztím jak doporučujete na zkoušku. Sice ne na kozím chlívku, ale na HUPce a u stodoly, která je dřevěná., V tomhle počasí se mu nějak extra... celý příspěvek >
Upevnění truhlíků na parapetu, 20.5.2010
Dobrý den. Včera jsem na webovkách jedné šumperské firmy Radek Sadil  viděla docela dobře vyřešenou truhlíkovou zarážku pro parapety, které se dávají k novým oknům. Zkuste na to mrknout, nevypadá to zropvna nejhůř a hlavně si myslím, že by to... celý příspěvek >
Atraktant - slimáci, 20.5.2010
Dobrý den. Já jsme tedy začala s lákáním a s pivními pastmi na slimáky před 14 dny a každodenně po ránu jich vylévám na kompost plno. Dostávají dvanáctku ambrosius. (prodává kaufland za pár peněz) J.
Narcis s květy bledule?, 19.5.2010
Ano ano, to jsou přesně ony. Ještě bych se tedy zeptala, měly by se cibulky taky vytahovat ze země, jak je to u ostatních cibulovin? U nás se to nedeělalo, ale když jsme letos chtěla vyrýpnout sousedce cibulku bledule, byla jsem strašně překvapená,... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 18.5.2010
Dobrý den. Tak jsme z toho taky celá zmatená. Včera jsem se na tu hlínu byla podívat a byla jsem překvapená. Je to z rybníka, který je asi 15 let starý a ten majitel ho jen nějak przšiřoval, nebo tak něco. Hlína je to moc pěkná (i nějaký ten plevel... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Moc vám všem děkuji, zajedeme tam a zjistíme hlavně, co to je. On ten pán má takovou - říká tomu rybářská bašta a nevím přesně, jestli ten rybník jen čistil a teď to prodává, nebo je to třeba zemina z nově kopaného rybníka. Děkuji ještě jednou... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Při schánění zeminy na doplnění po zahradním domku jsme narazilki na zeminu, kterou jeden pán prodává jako vybagrovanou z rybníka. Nevíte, jaké má tato zemina kvality? V současnosti by měla sloužit jen jako... celý příspěvek >
Narcis s květy bledule?, 14.5.2010
Děkuji moc pane Stanislawe, musím se po ní poohlédnout. Máte pravdu. moc pěkná. J.
Narcis s květy bledule?, 14.5.2010
Dobrý den. Minulý týden jsme s přítelem na procházce v jedné beskydské vesničce užasli nad rostlinkou, která tam kvetla. Měla listy a výšku jako narcisy, ale květy byly jako bledulky. Na jednom stonku se jich tetelilo třeba pět. Nevíte prosím někdo,... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 14.5.2010
Paní Hanko. O Mišpuli jsem vždycky slyšela jen v legrandách o Jerrym a Tomovi (aspoň myslím), ale teď, se změnou bydliště jsem zjistila, že jseou skutečné. V Sobotíně (15 km za šumperkem směr Ostrava) je nádherný, i když dosti zanedbaný park, kde... celý příspěvek >
Králíkárna, 26.4.2010
Dobrý den. Děkuji moc za rady. Ještě jsme se do ní nedaliu a letos nás navíc čeká rekonstrukce celého RD, tak nevím. Ale bylo by to třeba. Nedávno jsem viděla králíkárnu postavenou z regálových konstrukcí a vydřevenou, tak jsem si myslela, že tak... celý příspěvek >
Jak nejlépe sázet bukvice?, 13.10.2009
Doobrý den, zrovna v neděli jsme nasbírali plno bukvic a tak jsem tady hledala, co s nima. Co je to prosím ta stratifikace? Děkuji J.
Černá jeřabina, 5.10.2009
Dobrý den. Zdědili jsme zahradu, na které rostou dva velké keře s černými jeřabinami. Jsou k něčemu dobré? Syrové chutnají snad jen dcerce, kterou spíš podle mě baví ta trpkost a to, jak se jí smějeme, když je pojídá. Je mi ale líto je vyhodit, nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika