Příspěvky uživatele - 108.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka na zahradě, 1.8.2010
Madam, kočičí hovénko smrdí spolehlivě nejvíc. To, co nalézáte v pískovištích, jsou právě kočičí hovna - pes do pískoviště nadělat nejde, nijak ho to neláká. Jinak velký souhlas s tím, že města (a především Praha) jsou plná psů i koček (kočky není... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 13.5.2010
Milá Ivano, mluvíš mi z duše! Zahrada má být potěcha pro oko, pro duši i pro žaludek. Taky nerozumím těm sterilním zahradám s hromadou nejrůznějších rostlin, které jsou z pohledu mého žaludku úplně k ničemu, ale hlavně že to dobře zní a navrhoval to... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 20.6.2009
v paneláku jsme měli sousedku na patře. Jakmile k nám někdo přijel, vyběhla na chodbu a začala čistit boty. Bylo to trapné nám, ne jí. To je základní premisa všech prudičů. Moji rodiče na vsi byli vláčeni po obci za to, že si dovolili narovnat... celý příspěvek >
Zahradnictví Chládek, 20.6.2009
prosím nepovažujte můj příspěvek za negativní reklamu Chladka - možná je chyba ve mě. Bydlím v Praze na levém břehu Vltavy a mám blízko k tomuto mohutně se rozvíjejícímu zahradnictví na Veleslavíně. Fandím všem, kdo dokázali něco podobného, co... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - usychání, 20.6.2009
mám stejný problém při pěstování na balkóně. Zalévám dostatečně, vlastně každý den, borůvky nikdy nepřeschnou, ani nejsou přelité, protože mají drenáž a přitom stojí v misce s vodou. hnojím hnojivem na azalky. mám je třetím rokem a teď najednou... celý příspěvek >
Oranžové kuličky v koupené zemině, 16.4.2009
ano, potvrzuji, je to tam, pod jménem Aqua Cell. protože většinou pytle se zeminou nijak pečlivě nečtu, uniklo mi to. ale ani tak bych si to dohromady nedala, jen z popisu "Aqua Cell ulehčuje práci při zalévání, vodu absorbuje a postupně... celý příspěvek >
Oranžové kuličky v koupené zemině, 15.4.2009
Jiří děkuji! takže můžu být klidná, že mi kytky nic nesežere
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 14.4.2009
především by nikdy neměla shnít. to, co je vidět na mnohých našich zahradách, je prostě ostuda. jablka buď hnijí na stromě, nebo pod stromem, nebo je "zahrádkář" někam prostě vyveze. samozřejmě že tím narušuje ekosystém. jestli to vede... celý příspěvek >
Topol balzámový, 13.4.2009
máte někdo zkušenosti s pěstováním tohoto stromu? chápu, že topoly nejsou moc atraktivní, ale tenhle je prostě úžasný, protože celý (i v zimě) nádherně voní propolisem
Had na zahradě, 13.4.2009
věru, pěkná zmijka :) rodiče měli několik let na zahradě rodinku (500 m.n.m., ale zmiji lze potkat i v 1000 m.n.m), pes byl několikrát uštknutý (labrador, dožil se 16 let), nakonec jsme je kvůli dětem vystěhovali. nedá se říct, že by se holky... celý příspěvek >
Oranžové kuličky v koupené zemině, 13.4.2009
Dnes jsem dala do truhlíků petunie a při zasypávání novou zeminou od AGRO CS, substrát pro muškáty, jsem si všimla množství oranžových kuliček o průměru cca 4-5mm. Dřív jsem si myslela, že je to nějaký inertní materiál do zeminy, dneska jsem to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika