Příspěvky uživatele - 184.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo, 21.4.2011
Potřebuji čerpat vodu z nádrže do okrasného jezírka asi 2 metry vysoko, průtok stačí do 2 l/h. Jaké mám zvolit čerpadlo? Půjde použít čerpadlo na ostřikovače (pravděpodobně Trabant)? Nechce se mi za to moc utrácet... A je možné zajistit provoz... celý příspěvek >
Změna benzínu u sekačky MF70, 12.9.2010
Special se ještě prodává a v budoucnu taky bude v síti Eurooil. A zkus nahradit olej Castrol 2T olejem Mogul 2T (M2T).
Nefunkční B&S 35 Classic, 17.5.2010
Tak jsem to zkontrolovat ještě jednou a ta svíčka, o které jsem si myslel, že je dobrá, je špatná. Takže ji vyměním a pokud to ani potom nepůjde, zkusím váš návod.
Nefunkční B&S 35 Classic, 15.5.2010
Mám sekačku s motorem Briggs and Stratton 35 Classic. Problém je v tom, že se nedá nastartovat. Svíčka je v pořádku, filtr vzduchu čistý, paliva i oleje dost.Kamarád říká, že je špatně nastavený předstih. Co s tím?
Motor Briggs, 12.5.2010
A kde je ten otvor pro olej? Nemůžu ho najít...
Neznámý kvetoucí keř, 1.6.2009
Dobrý den. Keř jsem vyfotila přesně 22.7.2008 v Chebu. Fotila jsem ho na mobilní telefon, proto vím přesné datum. V této době keř ještě nekvete.  Alena
Mc Culloch 130, 19.10.2008
Zdravím, tato pila byla má první motorovka.Patnáct let jsem sní těžil dřevo na zimu.Občasné opravy a důsledná údržba byly nutností.Bohužel jiná možnost nebyla.I zahřátou pilu bylo nutno startovat paradoxně pomocí sytiče.Dnes již vlastním Stihl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika