Příspěvky uživatele - 143.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
úzké listy na části stromu, 11.6.2007
bakteriologická spála růžovitých? a nebo proliferace jabloní?
Jaké odrůdy pro polohy 500mnm?, 6.6.2007
dobrý den, mám zkušenost s nadmořské výšky 500 m v jižních Čechách s pěstováním rév. Dlouhodobě odrůda Modrý Portugal.  Při sluném podzimu dozraje v pohodě do sladka i do barvy. Při studenných podzimech je to horší. Hrozny i v této době v těchto... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 29.5.2007
Který  Kadov myslíte? U Blatné? Juraj Kafka
ranne tresne, 20.5.2007
Tak ano, jsou chutnější než rychlice, ale i tak jsou malé oproti polochurpce Burlat. Chutí mě kaštánka nepřesvědčila. Juraj Kafka
ptáci a třešně, 20.5.2007
No to byste se divil jak dovedou zčervivět všechny. Samička vrtule přeci klade jen jedno vajíčko na jeden plod a jiná (jak zajímavé) tam už nenaklade. Každá samička klade nekolik desítek vajíček a když jich je víc tak se to násobí. Mám doma pozdní... celý příspěvek >
ptáci a třešně, 19.5.2007
špačci? heh.... ti jak vyvedou mládata tak přestanou být hmyzožravci stanou se znich plenitelé ovoce. Vzpomínám ,když nebyl rok na třešně, tak se dali do mého raného jablíčka Stark Erlist. A klovali jen do červených líček. K podzimu ještě... celý příspěvek >
ranne tresne, 19.5.2007
tak já už dneska jedl Burlat.. a dobrý, první pořádná třešeň, Rychlice a Kaštánka jsou obalené pecky nesladkou dužninkou. Juraj Kafka
Kdouloň - roubování, 19.5.2007
prosím napište mi na mejl kkaaffkkaa@seznam.cz nebo napištu svuj mejl či kontakt Juraj Kafka
Broskev na myrobalánu, 8.5.2007
Ted v dubnu jsem videl v lednickem sadu naroubovane broskve, delali to primo ze stromu na strom myslim ze sedelkovnim s dobrou ujimatelnosti, divil jsem se nejenom ja, ale i profesor co tam byl se... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 8.5.2007
Ahojte Obecne se da rici, ze merunka se da pro mnozeni sememnem doporucit. Semenace sice mivaji plody o neco mensi, ale duznina je zpravidla dobre kvality a uronost velka. Samozrejme nema smysl pestovat semenac nekde na Jizni Morave, kde tezko... celý příspěvek >
Golden Delicius - strupovitost, 2.10.2006
Jen bych upozornil, že u Goldstáru a u Gold bohemie se často vyskytuje hořká pihovitost (Ca). Já bych z výše uvedených preferoval Otavu. Jsou ale i chutná červená jablka odolná vůči strupovitosti.
Lze nyní prořezat starou jabloň?, 2.10.2006
S řezem je lepší počkat až bude předjaří. Teď už je jabloň dávno v dormanci, rány by se ani nezačaly hojit, naopak by v zimě mohly promrznout do větší hloubky, což by rány zvětšilo a tím i vseupní cestu pro choroby...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika