Příspěvky uživatele - 142.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jonsered BC 2128 - krovinorez, 8.5.2010
Mam pres deset let Partnera B246, ke kteremu jsem dostal i osmizuby travni kotouc. Posekal jsem s nim hodne stary drevnaty ptaci zob 2x12m. Kacel nebo spis pižlal jsem s nim male nalety do prumeru 5cm, ale jelikoz nema šraňk, tak se to spis palilo.... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 5.5.2010
Doporucil bych vam vymenu oleje spise na podzim. R.
Výběr strunové el. sekačky/vyžínače, 5.5.2010
Koukal jste na Stihl FSE 71 nebo 81? Osobne bych dal prednost silnejsimu. Neuvazoval jste o motorovem vyzinaci? R.
Olej pro sekačku 4T Honda, 4.5.2010
Samozrejme mate pravdu, ale je treba uvedomit si rozdil mezi motocyklovym motorem a sekackou. Honda jiste vi v jakych klimatickych podminkach jejich stroje pracuji a doporuceny olej pro nase podnebi je Honda 10W-30. Coz je letni teplota asi 36... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 4.5.2010
Zrejme to bude polyetylen. Pokud je mala prasklina, tak by stacil silikon, ale velka nevim. Asi bych odrizl kus vika nebo vrchu ze sudu a pokusil bych se prasklinu pomoci horkovzdusne pistole zatavit. Jinde radili ten kus zapalit a zakapat nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika