Příspěvky uživatele - 54.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záběh nové motorové pily, 12.2.2014
Koupil jsem si novou Solo 656C a je tam taky uvedeno, že 5x nádrží 1:25 a pak 1:50, takže asi každý výrobce doporučuje něco jiného.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 14.5.2010
Tady v Olomouci je to podobné. Nestříkal jsem sice tolikrát, ale stříkal a napadení broskve a nektarinky je tak silné, že snad není lístek, kde by nebyla kadeřavost. Je mi to líto protože nektarinka letos poprvé měla větší násadu květů a těšil jsem... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 4.5.2010
Proč tady na to nikdo nereagoval na tento příspěvek? To mi připadá jako dobrá cesta, jak zkrátit čas čekání, co ze semenáčku bude. A jak to vlastně dělají ti všichni šlechtitelé? Přece to musejí dělat podobně. Ze semenáčku vhodně kombinovaných odrůd... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 26.4.2010
Nejsem odborník na opylování, ale jestli je to tak, že meruňku lze opylovat pouze meruňkou, tak by to mělo být snad tak, že když jsou všude v okolí dobré meruňky, že by ze semene neměl vyrůst nijak zvlašť špatný hybrid. Neznám nikoho, kdo by měl... celý příspěvek >
Odrůdy hrušní na moštování, 21.4.2010
Například v Británii mají tyto odrůdy pro výrobu hruškového moštu. Arlingham Squash Barnet Blakeney Red Brandy Brown Bess Butt Flakey Bark Gin Green Horse Hellens Early Hendre Huffcap Judge Amphlett Moorcroft Newbridge... celý příspěvek >
Odrůdy hrušní na moštování, 21.4.2010
Díky za Vaše reakce. Ptám se z toho důvodu, že bych právě chtěl nadúrodu spíš využít pro děti než hodit hrušky do kvasu a zaplatit státu spotřební daň při vypálení. Vrtá mi hlavou, proč je u nás tak málo informací o moštování hrušek, když třeba ve... celý příspěvek >
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 21.4.2010
V tom případě nevím, jestli si rozumíme, co je terminál. Terminál je pro mě to, co chci, aby bylo budoucí terminál, co tvoří kmínek a pod čím jsou nebo budou zalořené kosterní větve. Pokud vidím dobře, tak jsou tu kosterní větve založené na tom... celý příspěvek >
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 21.4.2010
Já mám zásadní poznámku k tomu poslednímu obrázku. Je to tam špatně vidět, ale i tak je jasné, že terminál není ten výhon označený růžově, ale ten vpravo od něj. Vyráží z něj i ty další dvě kosterní větve. Tak pozor na to!!! Radit podle fotek je... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 29.3.2010
Dlouhým skladováním skutečně může dojít ke znehodnodnocení destilátů. U hruškovice to slyším ovšem poprvé. Nejčastěji k tomu dochází u destilátů z drobného ovoce -  jahod, ale i borůvek a malin. Tady je vidět, že dobrého by měl člověk užívat... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 29.3.2010
:-) Kdo by se vozil s hruškama!!! Jelínek má přímo v Chile ovocný lihovar a dováží jen hruškovicový koncentrovaný destilát. Mimochodem fakt vynikající. :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika