Příspěvky uživatele - 205.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 14.5.2010
To jste si všiml zajímavé věci. Nelenil jsem a zašel jsem za známým co pracuje v zahradnictví, zjistit jestli jsou odolné odrůdy hrušní. Říkal že ano, ale že bohužel u některých, které byly odolné, postupem času také dojde k napadení. Jak je ta... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 12.5.2010
Ano máte pravdu, že teď při deštích je dobré postřik zopakovat. Já jsem to neuvedl, protože ho nedělám, menusím, neboť dávám pozor a likviduji rez na jalovci mechanicky kned jak nabobtná a potřu místa Baycorem. Nákaza se mi tak na hrušeň nedostane a... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 3.5.2010
Bohužel mám také rez na hrušni i na jalovci chvojce (klášterní) (Juniperus sabina). Hrušeň to snáší dobře, ale kvůli estetice listů provádím před rozpukem pupenů postřik (to je důležité, protože po rozpuku už se údajně dostanou spóry k mladým... celý příspěvek >
Žluté třešně, 16.12.2009
Přesně tak, druhů je několik a běžně se prodávájí. Druh bílé třešně který mám já je starý český šlechtitelský vynález Bütnerova compakt. Stromek jsem zakopil v lesní školce v Kostelci na Černými lesy, asi před třemi roky. Letos už byla první "úroda".... celý příspěvek >
zasychání větviček višní, 21.2.2009
Dobrý den, máme stejný problém. Na vzrostlých asi dvacetiletých višních. Problém pozoruji asi 3 roky, ale snížení úrody nebo nějaké strádání stromu se nekoná. Přesto by mě zajmalo jestli se jedná o problém trvalý, až do dosloužení stromu (což... celý příspěvek >
Třešeň do tří metrů výšky, 21.2.2009
Tu Büttnerovu kompakt mohu jen doporučit. Měl jsem nevyužitý asi 2,5 metrový pruh zahrady z boku domu. Mám za sebou tři stromy zasazené po 3,5 metrech. Přírůst je minimální, koruny mají tendenci růst samy od sebe rozumně a úroda je až překvapivá.... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 16.2.2008
Tato trubkova past je opravdu velmi ucinna, ALE! Nedavno jsem si zakoupil dva kusy od nejake firmy pres internet. Pasti jsem nastrazil, ale velmi brzy jsem zistil, ze past je udelana tak (asi ve snaze usetrit za material), ze je prilis uzka a kratka.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika