Příspěvky uživatele - 152.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuja - smaragd, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na některých thůjích se mi objevily zhnědlé větvičky. Je to normální a nebo to může být nějaká začínající choroba? Jak tomu předejít v případě, že je to možné. Jedná se o smaragdy a fotka je z dnešního dne. Dále bych se chtěl zeptat jak... celý příspěvek >
Hořká sůl, 23.4.2011
Dobrý den, prosím Vás jak přesně aplikovat hořkou sůl na thůje Smaragd? Podle návodu na sáčku to moc nechápu. Příjde mi to spíš na zeleninu a postřikem, ale v zahradnictví mi to doporučili proti rezivění což se objevilo u mě na thůjích. Děkuji
Nové ovocné stromky, 13.2.2011
Odrůdy chci podzimní. Chtěl jsem se Vás zeptat na to co je pěstování v "ovocných stěnách" jak na to?
Nové ovocné stromky, 13.2.2011
Ze 110 lidi co tu uz byli mi neni schopen nikdo poradit?
Nové ovocné stromky, 13.2.2011
Dobrý den, na jaro bych chtěl zasadit jabloň, hrušeň a švestku. Mohl by mi prosím někdo poradit nějaké vhodné odrůdy. Podmínky: Prostor cca 10x15m, nenáročná, odolná a pokud možno velmi dobře plodící, potřebuji je na pálenku a okamžitý... celý příspěvek >
Habr, 2.5.2010
Čím hnojit habry? Mám je rok po výsadbě. Děkuji
Thuja - Smaragd - rychlejší růst, 1.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat čím přihnojovat Thuje Smaragd, aby rychleji rostly. Každopádně tak, aby nevyrostly a pak uschly. Děkuji
Leknín, 1.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně růstů leknínů. Dnes jsem zasadil do hloubky 57 cm lekníny 20 cm vysoké. Za jak dlouho bych mohl očekávat listy a květy na hladině jezírka. A co by bylo dobré na přihnojovaní. Děkuji
Jaky jehlicnan?, 7.1.2010
Potrebuji k brane ke vjezdu nejaky tip na jehlicnan ktery roste rychleji, neni moc siroky.. popripade kdyby byl siroky tak at jde odspod prorezat tak aby koruna zacinala vyse, protoze je to vedle vjezdu.. chci ten strom i na vanoce posleze zdobit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika