Příspěvky uživatele - 42.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nítěnky?, 21.1.2011
Děkuji za odpověď pro mě bohužel nedostačující :) Ale i tak díky za snahu. Kamarádka mi tvrdila, že jí kdysi dcera (učila se na zahradnické škole) říkala, že ty nítěnky jsou z přemokřené půdy a že to nijak neohrozuje kytku. Já jsem samozřejmě se... celý příspěvek >
Nítěnky?, 20.1.2011
Prosím o odpověď. NEříkejte, že se tu nenajde nikdo, kdo by odpověď neznal :(Petra
Nítěnky?, 19.1.2011
Dobrý den, mám doma asi již 1/4 roku fíkus benjamínek. Je zhruba metr a půl vysoký a nedávno jsem ho přestěhovala na slunnější místo, ať se může vyhřívat. Začaly mu ale žloutnout listy (nejspíš změnou místa, myslím si), ale co by mě zajímalo je, že... celý příspěvek >
Poraďte co to je, 18.1.2011
Myslím, že průvan je jen hloupá teorie. Mám tuhle kytku na okně, neustále je otevřeno, i teď v zimě, když je minus 10, je u otevřeného okna i přes noc a vůbec nic se jí nestalo, nežloutne, nesesychá, priostě krásná zdravá rostlina. A se sluncem bych... celý příspěvek >
Moření česneku přípravkem Merpan, 4.1.2011
Sulka se stále normálně vyrábí.
Sadíte už česnek?, 3.11.2010
Dobrý den, prosím pěkně, co se stane s česnekem, když vyleze už na podzim? Přežije tu zimu? Co se s ním vlastně stane? Díky za odpověď Petra
Moření česneku, 14.10.2010
Aha, já se tady taky někde dočetla, že se sulka už nevyrábí, proto jsem se ptala v podstatě. Zkusím se tedy zeptat babičky :-D Díky za rady PEtra
Moření česneku, 27.9.2010
Česnek se již na pozemku pěstoval. Loni jsem dostala česnek od strejdy a nevím, zda byl mořen či nikoliv. A tak nevím, zda ho mořit a pokud ano, tak čím. Petra
Moření česneku, 18.8.2010
Je nutné mořit česnek? Pořád se nemohu rozhodnout, či ho mořit nebo ne. Prosím dejte Vaše názory. Děkuji Petra
Slimáci, 5.8.2010
Já obsypala zahradku pískem, pár dní tam nebyl ani jeden slimák, ovšem písek se "vsákl" do půdy samozřejmě, tak mi babička poradila babičkovskou radu : Kolem dokola zahrady posypat jehličím, slimáky to píchá, tak přes to nepřelezou :)... celý příspěvek >
Kdy sklízet lusky hrachu?, 3.8.2010
Podle mě, když už není jedlý ten hrách, když je už přezrálý, tak se dá sbírat třeba hned a dosušit někde na plechu třeba. Ale nevím, jsem začátečník. Taky by mě to vlastně zajímalo, i když jsem letos měla krásnou úrodu ze semen z obchodu
Stáleplodící jahodníky, 30.7.2010
děkuji péťo :)
Stáleplodící jahodníky, 29.7.2010
Můžete mi sdělit, kdy nejdřív mohu koupit sadbu a sadit jahody? Myslím pro podzimní výsadbu. Děkuji mockrát
Jak snížit ph půdy?, 28.7.2010
Asi je to blbý dotaz, ale chci se zeptat, jak zjisti PH půdy? Děkuji moc za pomoc :)
Řádek vzešlé petržele zmizí, 21.6.2010
taky se mi to stalo, na jaře jsem vysela petržel, krásně vzešla tak do dvou centimetrů, pak přišly ty děště letos a po nich nezůstala ani jedna petržel... zkouším znova, snad se bude dařit
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika