Příspěvky uživatele - 42.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím poraďte s kombinací zeleniny, 4.4.2011
Dobrý den, já bych chtěla jen podotknout, že pokud se rodičům nedařilo v pěstování, nemusí to být i u vás. já se "přistěhovala" do jedné zahrádky, kde se prý nikdy nedařilo česneku a to jste měla vidět můj loňský česnek. Takže půda může být... celý příspěvek >
Cibule sazečka, 4.4.2011
Dobrý den, já Vám mohu odpovědět pouze na pár otázek. Cibuli sazečku ano, můžete dát teď, je pravý čas. Jak hluboko cca 5 cm. Jak daleko já sadila cca 10 cm od sebe. A jestli je vhodné mrkev a špenát. Vím, že je nejvhodnější dávat mezi cibuli mrkev,... celý příspěvek >
Papriky na rok 2011, 29.3.2011
Mockrát děkuji, paní Jiřino. Petra S.
Papriky na rok 2011, 28.3.2011
Dobrý den, zajímalo by mne, zda mohu ještě nyní zasít papriky. Koupili jsme nyní skleník, tak si říkám, že by snad dozrát pak ještě měly ne? Tedy myslím si to, i babička mi říkala, že ještě stále se mohou sít. Tak by mne zajímal Váš názor. Děkuji... celý příspěvek >
Stavba skleníku, 25.3.2011
Tak to bude asi zase věc názoru, pokud je skleník lehký, tak myslím, že je třeba ho chránit před větrem, vše je třeba chránit, aby nám déle vydrželo ;-)
Stavba skleníku, 24.3.2011
Díky za radu, no asi to budem dávat na piloty, ale že by nám to vítr odfoukl, to se nebojím, budeme to mít na místě, kde vítr v žádném případě nehrozí, kde to bude chráněné... Možná byste taky měli přemýšlet o jiném místě. To je prý strašně důležité,... celý příspěvek >
Stavba skleníku, 23.3.2011
Dobrý den, pořídili jsme si skleník s hliníkovou konstrukcí a polykarbonátovými "skly". Bohužel jsem v tomto totální lajk a zajímalo by mne, zda musí být skleník zabudován do betonu. Přítel to chtěl dávat bez betonu s nějakými tunely jen,... celý příspěvek >
Vylezl vám už česnek?, 21.3.2011
No, tak u nás déšť nebyl :(Ve čtvrtek už se mi tam něco klubalo, ale v pátek nasněžilo přes noc 15 cm sněhu :(ale hlavní je, že už roste :) Petra S.
Vylezl vám už česnek?, 17.3.2011
my stále nic :( Petra S.
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
Mně ani kamarádce stále nevylezl, ale je fakt, že teprve v pátek u nás slezl sníh, tak snad ještě vyleze. Díky za odpovědi Petra S.
Vylezl vám už česnek?, 15.3.2011
Dobrý den, zajímalo by mne, zda vám už někomu vylezl česnek? Petra S.
Jak sít kukuřici, 15.3.2011
Já loni sela kukuřici (je pravda, že trochu pozdě) jen do jednoho řádku (pokus), ale nic jsem neměla, měla jsem asi deset až patnáct rostlin, ale poživatelných kukuřic akorát dvě nebo tři, jinak všechny shnily nebo pod. nebo se nevytvořili vůbec... celý příspěvek >
Nový stromek broskve, 4.3.2011
Mockrát děkuji. Sice ještě nemáme vyrytou díru, ale snad to nebude až takový problém :/ Petra S.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 4.3.2011
Bohužel mě moc mrzí, že nevím, jaká je to odrůda, je také pravdou, že se tam snažila nasadit další broskev a ta se vůbec neujala. Není třeba možné, že je to už tak mohutný strom, že je prostě odolný? Strom se nachází u kamarádky na zahradě v Hradišti... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 4.3.2011
Chtěla bych jen zmínit, že mám kamarádku, která k broskvoni přišla jako slepý k houslím. Nastěhovala se do domku/chatky, kde už broskvoň byla. A ne žádný stromeček, ale strom velký, tipnu si říci cca 4 m vysoký a šírka koruny cca 3 m. Nijak se o ni... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika