Příspěvky uživatele - 96.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačku Stiga nebo AL-KO?, 3.4.2014
V časopise D-Test vyhraje ten, kdo zaplatí. Nedávno měli test kočárků, kde záměrně uváděli u některých modelů množství nepravdivých údajů, aby protlačili na první místo spřátelenou značku!!!
Husqvarna 550 xp, 1.4.2014
Nečerpám jen z webu nýbrž jako každý-odkud se dá. V tomto konkrétním případě čerpám rovnou z praxe. Nikoli jen ze své ale z praxe jiných, kteří mne učili. Web má tu výhodu, že na něj lze odkázat. Někdy krátké video nebo obrázek vydá za... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 21.3.2014
Stando, díky za komentář. Co se rýče týče, jsem naprostý laik a netuším co je to školkařský rýč či školkařský speciál (je to totéž?) ani jak se liší od ostatních. Násada vypadá na buk (a také se z něj obvyle dělává). Pokud jí někdo zlomí tak musí... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 21.3.2014
Spíše bych řekl že rýčů nazvaných "Ideal" je celá řada od různých výrobců. Prostě by postačilo, kdyby pisatel uvedl o jaký rýč se jedná (link, stránku s fotkou, odkaz...). Dosud jsem do této debaty nezasahoval a problémy rýču se mne příliš netýkají.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 19.3.2014
Zrovna akát v dlani pálí, byť má jinak výtečné mechanické vlastnosti. Topůrka, držadla, madla, střenky-rozhodně ne z akátu.. Jen pro info-dal jsem si také do vyhledávaače "rýč ideál" abych viděl o čem píšete a hend první 2 fotky jsou zlomená... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 17.3.2014
Stando, díky za doplnění. Určitě je dobré vzít vaše připomínky v úvahu a omezit tato rizika. Nicméně jedná se o poměrně standardní postup popisovaný na řadě webů, dokonce běžně používaný řadou servisáků v zahraničí. Nikdy jsem osobně... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 16.3.2014
Tak to bude číslo dílu zřejmě jiné, (i když ty pily si jsou dost podobné, možná by to pasovalo). V těch příspěvcích se mihlo několik pil, tak jsem zareagoval na špatný model :-)
Husqvarna 550 xp, 16.3.2014
Dá se objednat, pokud to je k 560-ce, tak zarážka pístu (piston stop, No.575 29 36-01) a klíč na spojku (clutch tool, No. 575 25 14-01). Pokud nechcete utrácet, tak se dá samodomo povolit spojka následovně: vyjme se svíčka, vařečkou (tužkou,... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 15.3.2014
Ten druhý klíč od Husqarny s menšími průměry a s imbusem je k ničemu. Také jsme měl než jsem jej zlomil při opravě pračky. Když jsme ho sháněl v několika specializovaných prodejnách Husqarny, tak se na mě všude koukali s hubou dokořán, co... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 7.3.2014
to nebylo ani tak o vás jako spíš o výběru pily, která lépe ustojí pád stromu. Chápu, že se to může stát.Podobně jako někdo popisoval časté přejetí traktorem. jen jsem tím chtěl říct, že vybírat si pilu, která takovou havárii lépe ustojí se mi zdálo... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 7.3.2014
To jsou ale šílené argumenty! Když už někdo nechá spadnout strom na pilu tak je buď trouba nebo opravdu velký smolař. Nová rukojeť stojí pár korun.A pokud je vám cena držadla proti srsti tak si kupte duralovou trubku a ohněte si jí sami doma. Pořád... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 5.3.2014
560 je jedna z nejergonomičtějších pil. Velmi lehká, perfektne vyvážená s výborným výkonem. Pokud jste si jí zkusil, těžko se vám bude vybírat dál. CO se týče ostatních pil-málokterý obor má tak silnou konkurenci. Každý výrobce má několik typových... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 5.3.2014
Prasklý výfuk je zapříčiněn narváním pily silou do zápichu, kdy se opře o kryt výfuku. Pružina zase vyrváním sevřené pily silpu z řezu. Pružina stojí pár korun a dělají se již dávno silnější. Když si počkáte tak 5-10 let, jistě se najde dost... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 19.2.2014
Dobrý den, poradí mi někdo z Vás zkušených pěstitelů, jestli existuje bezsemenná odrůda vhodná do skleníku. Mám to kvůli dětem, kteří mě víno s peckama nechtělí jíst. Moc díky za odpovědi. Romana
Husqvarna 560XP model 2014, 5.2.2014
Máte pravdu. Možná jsem to příliš zjednodušil-nejedná se "jen" o váhu ale také o to jak se pila drží, kde má těžiště, jaké má rukojetě, jaké mají průměry do dlaně, jak padnou do ruky, jak je celá vyvážená, jak se chová při akceleraci.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika