Příspěvky uživatele - 157.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 23.12.2010
On ten normal je nejlepší svojí cenou a zároveň splňuje předpis výrobců pil, kteří předepisují nejmenší oktanové číslo. Bývá od 86 do 91. Takže 100 nic nepokazíte. Ostatně i 95 již má dostatečnou rezervu.
Fréza na sníh, když je velký mráz, 7.12.2010
Pokud se pokusíte startovat motor s olejem SAE 30, který stál celý den venku při -15°C, tak Vám garantuji, že utrhnete startovací šňůru a přitom ani nedosáhnete startovacích otáček. Vlastní zkušenost s motorem Honda GCV 160, když jsem zapomněl... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 24.10.2010
Listí, které je napadáno v keřích, se vysává celkem snadno. Problém je s listím, které je zapadáno v hustých keřích např. pokryvných rostlin a zároveň je slepené a mokré. Pak to dělám na dvakrát. Poprvé vyfoukat a potom vysát. Mám Hitachi RB24E. Stál... celý příspěvek >
Maže dvoutakt při brždění motorem?, 24.10.2010
2T motory nejsou vhodné k brždění. Jednak mají malou brzdící schopnost a skutečně při brždění jsou hůře mazány, protože v malém množství směsi je také málo oleje. Ale není to tak tragické, jak se zdá. Nemaže jen olej obsažený v benzínu, ale také... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 23.10.2010
U vysavače to asi není o výkonu. Měl jsem elektrický 2,4 kW, nyní mám motorový o výkonu 0,84 kW a vysává mnohem lépe a rychleji, než elektrický a daleko lépe přitom drtí. Ikdyž přidržím hubici v hromadě listí, tak se nezadusí. Dokonce má mnohem méně... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 23.10.2010
Pokud potřebujete odstranit listí mezi keři nebo odklidit velké množství listí nebo naopak sem tam lístek na velké ploše, tak s hráběmi je to pěkná fuška. A hrábě Vám listí nepodrtí. Na podobnou práci používám napřed foukač a potom sběr listí. Kovový... celý příspěvek >
Jak zorat pole ležící ladem?, 15.10.2010
Skutečně 15x10 m traktorem neuděláte. Střední traktor s pluhem má asi 6-7 m délky, tj. půlka pole. Pokud si pospíšíte s hubením plevele, tak byste to mohl ještě letos stihnout, protože je k tomu nutný vegetativní růst rostlin. Orbu jsem prováděl... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 , 30.9.2010
Na krabičce od řetězu je napsán jeho typ a úhly broušení. V návodu k pile je rovněž napsán typ řetězu. Konečně v návodu k brusce jsou uvedeny úhly k nejběžnějším řetězům. Mám Narexku s řetězem 3/8; 1,1 a brusku Gude 2500. Úhly 30° upínací část... celý příspěvek >
Rýč, 30.9.2010
Je otázka, zda mluvíte každý o stejném rýči. Fiskars vyrábí 4 druhy rýčů. 3 by se ani rýči neměly nazývat. Jeden je špičatý, ten jsem viděl kdysi u jednoho zahradníka, druhý hliníkový, který se hodí pro drobné holčičky na rytí v písčité půdě jižní... celý příspěvek >
Stáří oleje do benzínu, 26.9.2010
Zcela bez obav tento olej použijte do nové motorové pily. Jen jej nelijte do benzínu, ale do nádržky pro mazání řetězu.
Vysavače listí, 23.9.2010
RB24E + RB-HV. Omlouvám se za zpoždění, nějak jsem to vlákno přestal sledovat. Nyní jsem viděl v akci v jednom supermarketu vysavač od HQ, který jsem dříve chtěl, jenže byl dražší. Teď je tuším kolem 5000.
Elektrická versus benzinová pila, 21.9.2010
Mám obě pily. Narex a HQ. Tu elektrickou používám už jen vyjímečně, protože rozmotat kabel (kabel na navíjecí cívce není možné použít, protože u pily je jen krátký), potom ho zase smotat trvá delší dobu, než nastartovat motorovku. Jsem pro... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 15.9.2010
Připojím porovnání. Mám podobný terén jako tazatel, soused stejnou plochu, ale rovinu bez překážek. Já mám sekačku s pojezdem 53 cm, soused bez pojezdu 46 cm. Při sekání jsem vždy rychlejší. Ne sice o moc, ale přece. Jenže sousedovi je 35 a mě 63 let... celý příspěvek >
Levna el. sekacka z Obi, 2.9.2010
Tohle bývá nejčastější závada levných sekaček. Mívají slabé chlazení motoru a dříve nebo později stejně motor shoří, ikdyž jej normálně zatěžujete. V prodejně Vám jistě vrátí peníze. Oprava se ani neprovádí, protože na ni nejsou díly. Stála by asi... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 19.8.2010
Už asi neplatí, že vysokooktanové benziny mají výjimku. Viz odkaz na zákon.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika