Příspěvky uživatele - 166.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 9.7.2010
To je taky jediný co znám, takže ho tam asi nakonec přeci jen dáme 
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 8.7.2010
Dobrý den, prosím o radu. Máme vedle domu cca 40 metrů hlukové stěny a rádi bychom ji nechali porůst (alespoň z větší části) nějakou trvalou popínavou, lépe neopadající a hlavně nekvetoucí (z důvodů eliminace hmyzího bodnutí) a nejedovatou... celý příspěvek >
Šištice na thujích Brabant v živém plotě, 17.5.2010
Děkuji moc za reakci. Brabantu mám zhruba 100m, takže to asi nebude nikterak krásný plot. Pomohlo by zavedení závlahy ke stromkům? Hnojivo pro konifery jsem už bohužel aplikovala. Mám ten dusík ještě přidat? Jak se, prosím, jmenuje preparát, který... celý příspěvek >
Šištice na thujích Brabant v živém plotě, 17.5.2010
Mám 3 roky starý živý plot z thují Brabant, který pravidelně hnojím hnojivem na konifery (na jaře i na podzim), v horkých dnech zalévám. Thuje jsou sice vysazeny do zeminy pro konifery a na kořenech mají Symbion, ale okolní půda je jílovitá. Rostou... celý příspěvek >
Zaštipování borovice, 9.5.2010
Moc děkuji za odpověď a zdravím všechny pěstitele.
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 25.4.2010
řeším přibližně to samé. rozhoduji se mezi gardena 4000/4 a al-ko HWA 1300 F. bylo mi řečeno, že verze s tlakovou nádobou udržují tlak v určitých mezích, tzn. že tlak může hodně kolísat = není úplně vhodné na automatickou zálivku...
Zaštipování borovice, 10.4.2010
Prosím Vás, chci se zeptat, jak se bude vyvíjet vrcholový výhon, pokud jej také zaštípnu. Mohu to vůbec udělat aniž bych zdeformovala stromek borovice?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika