Příspěvky uživatele - 106.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování melounů a okurek, 23.4.2010
Rouboval jsem před týdnem, podnož Sprinter a zkušebně i na cuketu(nic jiného už jsem nesehnal). Roubovanci okurka Charllote, melouny Jánošík, Crimson Sweet, Sugar Baby. Roubováno jazýčky do boku a sesazení, zavázání nastříhaným mikroténem, ponecháno... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 23.4.2010
Dobrý den, několik roků pěstuji na černé tkané fólii šířky 2m(netkaná se mi neosvědčila životností) rajčata asi 60ks, rozteč 0,9x0,6m. Velikost rostlin a výnos je poněkud nižší oproti výsadbě ve volné půdě, ale bezplevelnost je k nezaplacení. Nižší... celý příspěvek >
Nastavení hrobkovací radličky AHR-355 pro výsadbu brambor, 23.4.2010
Děkuji za reakci a návod. Hned po rotavátorování jsem se pokoušel sázet. Souhlasím, půda byla hodně vlhká a těžká (po naházení brambor a zasypání kompostem, pocukrování cereritem i mezi rýhami ušlapaná) a sestava naopak lehká a nešlo ji při... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika