Příspěvky uživatele - 247.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 31.7.2010 Obsahuje fotku
Taky obrázky
Co vaše réva?, 19.7.2010
Souhlasím, od slunce.Všimnul jsem se toho letos v chorvatsku.Vypadalo to stejně a domácí říkal najednou moc prudké slunce.
Co vaše réva?, 14.7.2010
Moc se mi líbí fotografie vaší révy které do tohoto vlákna vkládáte.Myslím že je pěkné se pochlubit.Už se těším kdo jakou bude mít sklizeň.
Co vaše réva?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Také já se chci pochlubit révou.Loňské sazenice mi všechny zmrzly,ale pustily znovu od spodu tak jsem je znovu zapěstoval.(PRIM,AFRODITA.MATILDE,VOSTORG,KATJA)Jsou to prý samé rezistentní odrůdy. A mám na vás dotazy: 1)I když krásně... celý příspěvek >
Réva - poškození listů, 11.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Můžete mi pomoc s určením nemoci a čím révu posříkat?Omlouvám se za foto ale lepší to nedokážu.
Co vaše réva?, 5.5.2010
Mně s těch fotek klepne pepka.Teď mi začíná teprve rašit.
Co vaše réva?, 29.4.2010
Toto vlákno jsem začínal před týdnem a překvapilo mě jaký veliký rozdíl v rašení Révy vinné je v republice.Děkuji všem kdo přispěl, protože bez vás by jsme se nic nedozvěděli. Ještě k mé révě: Všecny sazenice dnes mají alespoň jeden živý pupen, ale... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 27.4.2010
V těchto fotkách jsou nějaké čáry.U vás už muselo být jaro v únoru.
Co vaše réva?, 26.4.2010
To jsou krásné fotky, ale mě stále nic(zavřené pupeny) A to mam sazenice v jižním svahu. Franta
Co vaše réva?, 23.4.2010
Dobrý den.Všechny sazenice jsou vysazené loni na jaře, jen Vostorg před necelým měsícem.
Co vaše réva?, 23.4.2010
Ještě dodatek. Mám révu-PRIM, VOSTORG,AFRODITU, KATJU,MATILDU.Není to tím, že to jsou samé bílé odrůdy?Napadlo mi že třeba raší déle?Jinak dnes ráno v Žebráku podle mé meteorologické stanice -2,4 C. Franta
Co vaše réva?, 22.4.2010
Hm, tak jsem si říkal, že jsem takový úchyl jenom já.Každý den lezu po zahradě a čumim na pupeny.Hurá je nás víc
Co vaše réva?, 22.4.2010
Dnes je 22 dubna a když se podívám na svou vinici(6 hlav) tak ani jedna neraší.Sousedum okolo ano.Mám sazenice Prim, Matilde,Katja, Vostorg atd.Bydlím na Berounsku v 350 m.n.m.Můžete se podívat na svojí révu zda vám raší?Má asi zmrzla
Matilde - podnož P779, 12.10.2009
Dobrý den. V OBI jsem si koupil kontejnerovanou sazenici Révy vinné-MATILDE-podnož P779.Na lístečku který byl u sazenice je napsáno: STOLNÍ ODRŮDA-střapec je středně velký, bobule střední žluté.Charakterstickou chuť.Velmi ůrodná, dozrává koncem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika