Příspěvky uživatele - 133.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mech v trávníku, 2.5.2010
Sypání zelené skalice je blbost. Silně to okyseluje půdu. Skalice se buď rozpustí dle návodu ve vodě pro zálivku a nebo ještě lépe použije se postřik. Tak se sníží dávka skalice, která se dostane do půdy. Na těžkých půdách by to časem zničilo půdu... celý příspěvek >
Křídlatka - legislativa, 2.5.2010
Někde to to už probíralo - totální herbicid Garlon a to 2x ročně. Roundap je na tohle slabý. Někdo radí i seč, ale proti tomu se staví druhá strana - mělo by to podporovat množení. Křídlatky jsou zajímavé rostliny a ještě o nich uslyšíme. Probíhá... celý příspěvek >
Nejedovatý stále zelený živý plot, 26.4.2010
Takto pozor, přežvýkavci žerou i jedovaté rostliny. Tis a kůň to jde právě dohromady. Je popsáno několik případů otravy tisem. Pro koně je vysoce jedovatý, umírají i během pastvy. Mně osobně se otrávila koza a diognóza - zpasení jedovaté byliny.... celý příspěvek >
Etanol a JMP, 22.4.2010
Podívejte se, možné to není. Nynější nové objevy jsou jen proto, že se zlepšuje technika detekce, provádí se více vrtů, jsou nasazeny modernější satelity atd. Nelze říct jen tak od pasu, kolik tam toho je, ale jisté, že dojde. Nějaké fyziální zákony... celý příspěvek >
Etanol a JMP, 22.4.2010
Ale no tak, myslíte snad, že tam nadpřirozené mocné síly tvoří novou ropu z ničeho? Logicky se nacházejí v přímořských šelfech, kde jinde by jste chtěl silnější zdroje hledat?
Etanol a JMP, 22.4.2010
:-D A odkud by přibývala? Pouze se jen zlepšují těžební technologie. V plánu jsou už i biologické bakteriální metody, aby se dala vycucnout veškerá ropa z hornin, na kterou je slabé vyplavování vodou a horká pára...
Netkana textilie a plevel, 21.4.2010
Netkaná textilie moc nezabírá. Pokud jde o malý kousek tak vytrah a pokud chcete zakrývat, tak černý plastový igelit.
Jak se zbavit studny, 19.4.2010
Tak to jsem se pořádně sekl :-) Omlouvm se tedy za mystifikaci
Rozbití kamenů, 19.4.2010
Do prachu se v žádném případě nepouštějte. Pracovat s černým prachem je práce pro odborníky. Když už tak nějakou plastickou/poloplastickou á la perunit a nebo Danubit. Taky by se dala použít chetitová směs. Ani k jednomu se naštěstí pravděpodobně... celý příspěvek >
Jak se zbavit studny, 18.4.2010
Počítal jste kolik materiálu budete potřebovat na zasypání? Pokud máte dvorek obestavěný tak, že tam nevjede technika, která by mohla studnu prohloubit, tak tam nedojede ani V3S s materiálem pro zasypání. No a pokud budete počítat, tak se dostanete k... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.4.2010
Aha :-) každopádně jsou kromě té rukojeti ze stejného materiálu. Já měl od začátku na mysli ten s polohovací rukojetí. Rukojeť drží už třetím rokem bez problémů.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.4.2010
Pro jistotu uvádím, že tohle fórum je o tomto rýči. Aby, jak píše pan Vysloužil, nedošlo k dorozumění.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.4.2010
To musel být buď zmetek a nebo jste se k němu nechovala právě nejlíp :-) Samozřejmě, že ohnout se dá jakýkoliv rýč, ale je třeba opatrně. Já s ním přesekával kořeny, když jsem vykopával pařezy starých trnek a poměrně hodně jsem taky páčil - tak na... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.4.2010
Já rýd mám a nemohu si stěžovat. Proti minulým dvoum je to úplně jiná práce. Je obratnější a člověk se s ním méně nadře. Tuto firmu mám celkem rád, protože od jich mám celkem 4 sekery a dva klíny. Kdo nevyzkoušel štípat pořádné špalky sekerou Fiskars... celý příspěvek >
Lepidlo na dřevo, 15.4.2010
Já mám dobrou zkušenost s lepidlem Dispercoll D3. Píšou na něm, že je vhodné do vlhkého prostředí a zatím drží. Spoj je velmi tvrdý.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika