Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nízká drobná trvalka do polostínu?, 14.9.2009
Drobné kultivary čechravy, dlužichy, Polygonum affine - rdesno příbuzné. Hanča
Campanula zvonek nevěsta, 14.9.2009
S takhle krásně rozkvetlou pupalkovou kytkou je to jako by se rozsvítilo sluníčko . Hanča
Hruškové recepty, 13.9.2009
Znovu pro babču: Paní Jano, vaši přesnídávku jsem dělala už podruhé, mizí před očima, třebaže nemám v domácnosti žádné malé děti.Ještě jednou děkuji. Hanča
Campanula zvonek nevěsta, 13.9.2009
Máky jsou moc krásné. Už se skoro začínám těšit zase na léto . Hanča
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 12.9.2009
Voskovka dokáže opravdu růst na tmavém místě docela dobře a dlouho, ale samozřejmě tam nepokvete. Mně se osvědčilo kytky střídat, tu, která byla třeba dva roky na tmavém místě, přenesu pak na rok nebo dva na světlejší místo (samozřejmě ne na slunce,... celý příspěvek >
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 11.9.2009
Škornice, barvínek, vrbina penízková, krásná vrbina Lysimachia ciliata Firecracker, čemeřice, orlíček, kopytník, Tellima grandiflora, hluchavka žlutá, zběhovec, bergénie. Některé z těchhle kytek bývají uváděné jako vhodné pouze do polostínu, ale... celý příspěvek >
Sláma jako mulč, 10.9.2009
Vítr nesmí foukat, když slámu pokládáte. Když už je položeno a pořádně zalito, pak už vítr nevadí. Hanča
Chci se napást na zahradě, 9.9.2009
To je ale moc hezká móda, už aby to frčelo i u nás. Na podobný park (no, park, travnatý plac se stromy) si vzpomínám z dětství. Bylo to u tetičky v Praze, rostly tam hrušně a myrobalány a já, děvče z venkova, kde bylo všeho ovoce dost, jsem tam moc... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 9.9.2009
Micuko, to jste napsala moc hezky, s těmi nenápadnými kytkami, taky to mám přesně takhle. Nejen, že si hýčkám na zahradě "plevely", které tam rostou samy od sebe, ale ještě si je nosím z přírody a pěstuju si mezi ovocnými stromy louku.... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
Ta moje má taky takhle velké plody a první dozrály koncem srpna, teď má pořád ještě hodně červených. Hanča
Campanula zvonek nevěsta, 8.9.2009
Na téhle fotce se mi moc líbí, jak se ten zvonek hezky doplňuje s tím kostivalem v pozadí. Taková obyčejná planá kytka, která roste sama (někdo by řekl plevel), a když se to umí, jak se dá krásně zakomponovat do zahrady. Super! Hanča
Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
Takže to není speciální pozdě plodící odrůda. Ostružiny jsem sázela loni, letos už se pasu, ale jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. Ty maliny, které plodí na jednoletých výhonech, loni zmrzly už v září, tedy ne celé maliny, ale plody. Hanča
Pryskyřník nebo Mochna a jedna další, 8.9.2009
Netýkavka žláznatá (Impatiens glandulifera), nejen přivandrovalec, ale také invazní rostlina. Hanča
Chci se napást na zahradě, 8.9.2009
Můžu se zeptat, která odrůda ostružin zraje až v říjnu? Jsou beztrnné? A nenamrzají jim plody? Mám zahradu na Vysočině a ještě k tomu v mrazové kotlině, ale zobat něco ještě takhle pozdě by mě moc lákalo! Hanča
Prolifera, 6.9.2009
Kdysi jsem na internetu četla, bohužel už nevím kde, že stejnorodá zelená stěna, jako ty thuje, jako větrolam moc nefunguje, že je lepší vysázet plot nějak členitější. Ale to je všechno, co si z toho pamatuju, třeba se tu najde někdo jiný, kdo má s... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika