Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 12.10.2009
Myslím, že ne jeden, jalovce patří k základnímu sortimentu zahradnických firem a informaci, že přenášejí rez hrušňovou, k nim firma samozřejmě nedává. Nezbývá mi než páchat osvětu v okolí, ale jestli to bude něco platné, to se uvidí časem. Hanča
Strom s červenými plody, 8.10.2009
Byl to vážně strom? Podle listů i plodů je to kalina obecná - Viburnum opulus, ale to je keř. Hanča
Dub červeny, 7.10.2009
Není to sice o dubu, ale: křídlatka se u nás nabeton množí i semenem, jak jinak by se mohlo stát, že se u nás oba asijské druhy zkřížily a vznikla křídlatka česká (která je údajně ještě invazivnější než rodičovské druhy)? Hanča
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 6.10.2009
Taky mám zahradu v 600 metrech. Kromě Konference tu mám Kongresovku (vždycky plodila dobře a hrušky byly kvalitní, poslední dobou ji dost decimuje rez hrušňová) a letní Ananasku. Hanča
Solarni odpuzovac krtku, 6.10.2009
Mám. Nefunguje. Hanča
Znate nekdo prosim nazev?, 6.10.2009
Je to Setcreasea, podrobný návod k pěstování najdete, když dáte název do vyhledávače. Mám ji taky a pěstuje se opravdu snadno. Hanča
Jablíčko s chutí citronu, 5.10.2009
Plody jsou kyselé, ale zato krásně voní, proto se dávají mezi prádlo. Je to kdoulovec japonský. Hanča
Černá jeřabina, 5.10.2009
Vařím z ní šťávu, chutná nám víc než malinovka. Také se dá zavařit jako brusinky. Hanča
Lukon Glads, 2.10.2009
Nejspíš to tak není. Protože jsem si nějak vůbec nevšimla, že tohle mají v dodacích podmínkách napsáno, objednala jsem si nedávno (v září) a rostliny mi přišly za necelý týden. Hanča
Lečo, 29.9.2009
Chcete říct, že takhle zavařujete i hrušky? Opravdu to jde? Drobné ovoce zavařuju podobně, ale na hrušky tímhle způsobem jsem nikdy nenašla odvahu. Hanča
Nevite co je to za rostlinu?, 29.9.2009
Řekla bych, že je to katarant (růžový barvínek). Hanča
Okurkopapričky, 29.9.2009
Zajímalo by mě, jestli chutná nebo nechutná slimákům. Hanča
Nevybarvené netřesky, 25.9.2009
Mají dost slunce? Může to být nedostatkem slunce nebo nadbytkem vláhy. Některé kultivary jsou taky krásně barevné jen určitou část roku, pak barva jakoby vybledne, zezelená, ale příští rok se zase obnoví. Stává se mi to i u rozchodníků. Hanča
Jak na krtka, 17.9.2009
Jen aby se váš soused nerozhodl vyhnat krtka k sousedům . Hanča
Padana jablicka, 16.9.2009
Přesnídávka určitě, recept je v diskuzi Hruškové recepty, ze samotných jablek jistě půjde taky, i když osobně jsem ji dělala ze směsí, co zrovna na zahradě popadalo. Hanča
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika