Příspěvky uživatele - 18.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Bergerot, 22.5.2010
Dobrý večer. Králičí hnůj bych meruňce nedal a už vůbec ne velké množství. Tento druh hnoje obsahuje nejvíce močoviny ze všech jiných možností Je možné, že proto se Vaší meruňce nedaří. S tím Bergeronem jsem si já jistý. Prodejce je můj dobrý... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 3.5.2010
Dobrý den. To máte pravdu.Teď vidím, že tam trochu uvadlé větvičky někde jsou, ale to mám na meruňce taky a stejně tak má zdravé plůdky.Konečky odštípnu a dál to neřeším. Příroda to vyřeší sama. Postřikem jsem pomohl, tak teď už je to na ní.
Opad květů, 22.4.2010
U mě také to samé. Když stromek kvetl, tak bylo chladno a pršelo čtyři dny, že ani včelky nelítaly a teď do toho ten popel ze sopky a mám vystaráno. Držím palce aspoň ostatním. Alex
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 22.4.2010
Tak a mám klid. Květy na Bergeronce padají kompletně celé. Vypadají jak seschlé. Takže letos u mě nic Alex
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 20.4.2010
Rony píše po svém. Já bych nechal meruňku (píšete, že je po odkvětu) s rozumem(málo plodů) zarodit, alespoň by jste věděli, kvalitu plodu.Po plodu teprve provést výchovný řez.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 15.4.2010
Zlín
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 15.4.2010
Tak tady neustále pod mrakem déšť. Květy ještě neviděly sluníčko a ani včely. Květy u Bergeronky už pouští lístky a při drobném dotyku šly celé květy  k zemi
Meruňka Bergerot, 11.4.2010
Mám Bergeron 4 rok. Už ve druhém roce jsem ji nechal pár plodů na ochutnání a aby se moc nevysílila (5ks) Přez všechny podobné názory na "nevalnou chuť" bergeronu musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen sladkou chutí a velkými plody.... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 11.4.2010
To samozřejmě, ale oproti květnu, dnes vyhlížím aspoň jednu včelku, aby byly květy opýleny.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 11.4.2010
Tak to závidím. Ve Zlíně i u sousedů a blízkém okolí v plném květu. Opět je zataženo a+ 7. Po včelách ani slechu. Třeba během dne, uvidíme. Bílý kmínek nepomohl a postřik přibrzdil, ale málo. Škoda na příští týden hlásí 17 stupňů. Alex
Meruňka - jak o ni správně pečovat, 10.4.2010
Taky se kloním k názoru, že je krásná. V srpnu po plodu, bych ji trochu přistřihl křidýlka.
Odrůdy meruněk, 10.4.2010
Tak to už jedině zavařená. 
Meruňka na minizahradu, 10.4.2010
Mám minizahrádku stejně položenou jako Vy. Zvolil jsem Bergeron.Výsledek je ten, že kvete ve stejném období jako ranné druhy (slunečná poloha) a to jsem bílil kmínek a zalévalstudenou vodou pro oddálení nakvetení.Stromek je malý, pevný a přestože... celý příspěvek >
Ovlivnění růstu rajčat, 10.4.2010
Mám bergeron taktéž 2m od rajčatového záhonu. Loni rajčata plíseň (moje vina - bez postřiku a vlhké období) meruňky sladké jako med.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
Bergeron v plném květu. Venku +5. ZLÍN
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika