Příspěvky uživatele - 26.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrba - integra Hakuro Nishiki, 12.6.2007
Když nenapisete, odkud jste, tak je trochu tezka odpoved. Jinak ji maji za par supu snad v kazdem zahradnictvi ci skolkach.
Přísavník na plotu z pletiva, 9.6.2007
Rád bych zakryl plot z pletiva třícípým přísavníkem. Otázka je, zda je to vůbec možné, nebo jestli je jiná - vhodnější alternativa. Díky. Martin
Rozmnožování přísavníku, 3.6.2007
Triprsty prisavnik se roubuje, jinak se namnozit neda. A stoji jen par korun...
Mulčování trávou, 30.5.2007
našel jsem toto: Jenda, 17.4.2001 8:37, počet návštěv: 1480 Mulčování chrání půdu před vysycháním, mírné kolísání teplot po zetlení přidá humus a trochu živin. Vrstva hrubého materiálu ztěžuje klíčení nalítaných semen. Naprosto ale nechrání... celý příspěvek >
Přihnojení jehličnanů, 29.5.2007
Dobrý den, je možné hnojit tůje, jalovce, borovice a cypřišky, případně i listnáče - tavolníky, vajgelie, buxus atp. slepičinci?
Provzdušnění a hnojení trávníku, 29.5.2007
Ještě jeden drobný dotaz ke hnojení trávníku: je možné mimo slepičinců přihnojit i cereritem nebo superfosfátem? Případně přidat i hořkou sůl? Díky
Provzdušnění a hnojení trávníku, 25.5.2007
Dobrý den, rád bych věděl, jestli je možné nějakým způsobem provzdušnit trávník i bez příslušné techniky - šlo by to např. vidlemi? Je i teď vhodná doba na takovýhle zásah? A je možné trávník v těchto dnech pohnojit např. výluhem ze slepičinců?
Hořká sůl, 19.5.2007
Ke hnojení jehličnanů jsem koupil hořkou sůl, ale v návodu je uvedeno, že se používá výhradně k aplikaci na list. Je možné ji použít i k zálivce? Nebo stačí prostor pod stromky solí prohodit? Díky.
Hnojivo pro živý plot, 16.5.2007
Habry byly vysazeny na podzim jako jednoleté rostliny. Ovšem jsou vysazeny v poměrně dost špatné zemi, proto je přihnojuji kompostem, ale rád bych zkusil i slepičince.
Hnojivo pro živý plot, 16.5.2007
Je možné pohnojit mladý (spíš budoucí) živý plot z habrů zředěnými a dlouho vyluhovanými slepičinci? Jakým množstvím?
Tavola kalinolistá, 15.5.2007
Rád bych věděl, jakým způsobem snáší řez červenolistá tavola kalinolistá. Díky
Vrba v kombinaci s jehlicnany, 15.5.2007
Spis jsem pocital s vrbou rizkovanou, roubovana me prilis neoslovila.
Vrba v kombinaci s jehlicnany, 15.5.2007
Presne neco podobneho jsem chtel slyset- snazil jsem se jehlicnany ozivit tavolniky, ale jeste citim, ze to neni ono. Proto jsem uvazoval tuhle vrbicku, ale bal jsem se, jestli to uz nebude prilis velka "divocina". Jeste bych mel otazku- s jakou... celý příspěvek >
Vrba v kombinaci s jehlicnany, 14.5.2007
Dobry, den, rad bych znal Vas nazor, jestli ve skupine jehlicnanu- predevsim jalovcu a dvou nizkych cyprisku, kombinovanych s tavolniky- golden princess a goldflame, nebude vrba Salix integra Hakuro Nishiki pusobit jako pest na oko? Jde o slunne... celý příspěvek >
Stříhání buku a myrobalánu, 11.5.2007
Rád bych do slunného zákoutí na zahradě použil Fagus sylvatica atropurpurea či Prunus cerasifera Nigra nebo Hessei, ale nutně ho potřebuji "držet na uzdě"- tzn. do velikosti cca 1m. Rád bych věděl, jestli je to možné. Díky za odpověď.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika