Příspěvky uživatele - 180.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 8.4.2010
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Již sedmým rokem vlastním rotační sekačku z košem, záběrem 47 cm s motorem Honda GCV 139 (4,5 HP), který je osazena na neznačkovém plechovém šasí (je to řada Greentime, asi od Werca?). Když pominu fakt, že... celý příspěvek >
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 14.3.2010
Měli jsme nejhezčí trávník široko, daleko. Všichni sousedé obdivovali. Zato nyní po zimě, vypadá trávník žalostně, řekla bych, že dopadl nejhůře v okolí, napadená místa jsou tak na 70% celkové plochy.Pravdou je, že jsme na podzim... celý příspěvek >
Borovice Pinie, 1.2.2010
Dobrý den, dovezl jsem si několik semínek, zhruba půlka mne vyklíčila. Nyní je mám asi 5cm vysoké, ale bohužel mi začínají jakoby umrzat resp. uvadat. Nevím zda jsem je náhodou nepřelil. Nemáte se semeny ve stáří cca 2 měsíce nějaké zkušenosti,... celý příspěvek >
Juncus spiralis, 15.11.2009
Stalo se mi totéž, úplně uschla. Vody na dně měla dost. Nevíte co s tím? Děkuji
Zase ten živý plot, 4.4.2009
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na radu týkající se živého plotu. Koupili jsme velmi podmáčenou zahradu blízko potoka. Hladina potoka je 50cm pod úrovní pozemku. Proto abychom tam nechodili úplně v bahně budeme zahradu drenážovat a trochu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika