Příspěvky uživatele - 180.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Honda nebo Stiga?, 24.4.2010
Dobrý den, tak jsem se nakonec rozhodl pro Stigu Turbo 55 4S s motorem BS 750 DOV. Doufám, že budu spokojen. Motor Honda mi v prodejně sice přímo nezavrhli, ale servisní technik tvrdil, že prý měli v poslední době několik případů... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 16.4.2010
Nevíte někdo, na jaké max. otáčky je nastaven motor BS (6 HP) DOV 700 na Stiga Turbo 55 4S? Jaký by asi mohl dávat při těchto otáčkách kroutící moment?
Sekačka Honda nebo Stiga?, 13.4.2010
Díky za radu. Uvažoval jsem o tom, jenže ta Stiga je pak o 3 tis. Kč dražší a to je jednak nad mým stanoveným finančním limitem a za druhé si nejsem jist, jestli za ty peníze navíc je to opravdu tak výrazné vylepšení parametrů a vlastností sekačky.... celý příspěvek >
Sekačka Honda nebo Stiga?, 13.4.2010
Dobrý den, děkuji za Váš názor. Ještě jsem se byl znovu dívat na obě sekačky a je to těžké rozhodnutí. Ta Stiga na mne v porovnání s Hondou dělá lepší dojem, mám jenom obavy s manipulovatelnosti a ovládáním (s ohledem na vyšší hmotnost... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Existuje servis, kde karburátor zapůjčí? Zatím mi to nikde nenabízeli.
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Jedině mne napadá, že kdybych tyhle díly (plovák a jehlový ventil) vyměnil za nové. Dají se někde sehnat? Jak se nechá zjistit přesný typ těchto komponentů a kolik by mohly stát? Jak náročná je montáž a demontáž? Resp. kolik by stál celý karburátor?
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Já jsem v tomhle laik, takže si moc netroufám se v tom pohrabat. Navíc se domnívám, že když už to prohlíželo tolik servisáků, určitě by na něco přišli, resp. by se něčeho podezřelého všimli. Jak jsem psal již psal při zakládání vlákna, tak tahle... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Dobrý den, benzín teče přes vzduchový filtr, okolo té klapky co tam je jakoby už v karburátoru. Jestli stéká odněkud shora, nebo se vyplavuje ze spodní části je u složeného karburátoru nemožné. Zjistil jsem, že i když vypnu sekačku a dám plyn... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Dobrý den, zatím mi možnost zapůjčení karburátoru nikdo nenabízel. Vy o nějakém takovém servisu víte?
Sekačka Honda nebo Stiga?, 13.4.2010
Dobrý den, děkuji za Váš názor. Prosím upřesněte, co si představujete pod pojmem vyšší a vlhká tráva. Děkuji. Pavel
Kolik stojí karburátor, 12.4.2010
Zdravím všechny, neví někdo alepoň orientační cenu karburátoru pro motor Honda GCV 135?
Sekačka Honda nebo Stiga?, 11.4.2010
Dobrý den, přemýšlím o koupi sekačky na pozemek o rozloze cca 1800 m2. Pozemek je rovinatý, čast pozemku je osázena ovocnými stromky, vyskytují se také záhony.  Jelikož se pozemek nachází na chatě, občas potřebuji sekat, když je tráva vlhká.... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 9.4.2010
Jedná se o motor Honda GCV 135.
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 9.4.2010
Dobrý den, děkuji za radu. Jak jsem již psal, karburátor byl několikrát odborně prohlédnut, ale žádnou závadu, nebo optřebení v servisu nenašli. Ten servis, kam sekačku dávám v posledním době, je přímo prodejcem sekaček Honda,... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 9.4.2010
Dobrý den, možná jsem ten typ motoru špatně opsal a bohužel, teď se nemohu podívat, neboť jsem mimo domov. Nicméně, jedná se o motor Honda 4,5 HP. Bude to model tak 7 - 8 starý. Tehdy mi v prodejně říkali, že se jedná o typově nový a moderní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika