Příspěvky uživatele - 105.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rozmarýnu, 16.6.2010
To je venku, ale v bytě? Dle výše uvedeného příspěvku by rostlinka měla být v místnosti asi 10 st.C. Je pravdou, že v zimě máme v bytě 22 ct. C, že by to mělo vliv na opadávání lístečků? Dnes jsem dala oba rozmarýnky do lodžie -stromečkový i... celý příspěvek >
Hnojení - koňským hnojem, 11.6.2010
Používali jsme např. pod okurky kuřecí trus zkvašený, zředěný a ještě jsme ho zasypali zeminou. Letos jsme použili koňský zředěný. Ještě nám zbyl, je možné ho použít po troškách na zálivku?
Okurky - kdy zalévat?, 11.6.2010
OKURKY - nově podseté okurky už zaléváte nebo ještě raději ne? Bylo mi řečeno, že když se začnou zalévat už se budou muset pravidelně zalévat. Je to pravda? A kdy je začnete hnojit a čím? Děkuji.
Pórek, 10.6.2010
Dobrý večer, dnes jsem sadila pórek asi 10 cm od sebe. Stačí to? A kdy ho budu zahrnovat hlínou? Asi až bude silnější protože teď jsou to vlastně takové nitky. Díky za radu.
Kopr, 10.6.2010
Pokud jsem sela kopr do řádku - výsledek nic moc. Teď jej rozprsknu v páse asi půl metru kolem plotku a mám kopru až až. Uštipuji průběžně ty jemné boční výhonky a dávám si je do krabičky do mrazáku, který pak použiji na omáčku. Taky jsem... celý příspěvek >
Meruňka na broskvoni, 8.6.2010
My jsme měli meruňku na karlatce-trnka co jde pěkně od pecky. Půl stromu byly ty meruňky a půl stromu trnky.Měli jsme pár meruněk tak jen na ochutnání a další rok uschla ale trnky rodí stále.
Okurky ve skleníku, 1.6.2010
Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s pnoucíma okurkama, že by nebyly na mokré půdě. Jaká by to měla být odrůda? Děkuji. Už mám vyseté znovu, ale to počasí! Dva řádky, které jsem vysela po třech týdnech ( po prvních okurkách, ty seji... celý příspěvek >
Ananasová meruňka, 26.5.2010
Je to škoda, že se už ananaska nepěstuje. Měla velmi chutné plody. Také jsem se na ptala v zahradnictví. Chtěli jsme si ji také nasadit.
Ostružiníky beztrnné, 25.5.2010
Dobrý večer, dostala jsem ostružinu bez trnů před pěti lety a dnes má trny. Odrůdu však neznám. Uroda nic moc. Myslím si, že je to zeminou, protože u chaty, kde jsem ji zasadila není tak kvalitní zemina jako má sousedka na zahrádce. Ona měla... celý příspěvek >
Okurky - nemoci nebo chladno?, 25.5.2010
Ještě dodám, že mi dnes paní, která prodává na trhu přísady řekla, že je to nemoc těch okurek, že jsme měli všichni včas okurky postříkat. Tak nevím.
Okurky - nemoci nebo chladno?, 25.5.2010
Dobrý den, vyseté okurky na záhon mi pěkně vzešly. Zahrádkáři v okolí si naříkali, že jsou uschlé-jakoby spálené. I z okolních vesnic mají stejné výsledky. Myslela jsem si, že mne se to netýká, ale opak je pravdou.Včera jsem je vysela znovu na... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 22.5.2010
Také jsem si to myslela, že roste dobře i v suchu. V Chorvatsku jsou tak veliké keře a rostou v kamenité zemi. Mám doma na okně stromeček rozmarýnu, který jsem zalévala minimálně a když jsem se ho dotkla začal opadávat. Pořádně jsem ho... celý příspěvek >
Nemocná orchidej, 22.5.2010
Děkuji, budu trpělivá a počkám si taky na květ.
Odrůdy na zavařování, 17.5.2010
Moc děkuji.
Ibišek a kapky, 16.5.2010
Tyto lepkavé kapičky mám na listech orchideje a také nevím co to je a jak se toho zbavit. Budu vděčná za radu. Předem moc děkuji. Bena.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika