Příspěvky uživatele - 159.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení muchovníku, 2.4.2012
Na zmiňované stránce jsou hodnoty ve stopách, ne palcích. V
Baltská světlá rašelina, 22.3.2012
Myslím, že to je jinak. Rašelina se dělí na slatinnou a vrchovištní. Slatinná rašelina vzniká z rákosů ap. Je zde minerální příměs. Není mezi zahradníky vyhledávána.  Vrchovištní vzniká v hladových podmínkách a je tvořena čistě organickou... celý příspěvek >
Kanadská jedle, 2.2.2012
Abies balsamea je taky kanadská. Myslím, že doporučená A. nordmaniana bude vhodnější V.
Staré odrůdy jabloní, 27.10.2011
Oprava: Boskoopské V
Staré odrůdy jabloní, 27.10.2011
Proč má být odrůda podzimní? Nebylo by lepší zasadit spíš odrůdu zimní s delší dobou upotřebitelnosti ovoce? To Malinové není hornorakouské ale hornokrajské. Já jsem pro Boskopské. Má pěkně stavěnou korunu, chutná kožená jablka, která příliš netrpí... celý příspěvek >
Hledání názvu, 10.5.2011
Ta 9. by mohla být Chamelaucium Víítek
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Všechny letorosty spálené. DK n/L
Dotaz k roubování, 3.5.2011
Tak koukám, že s námi moc nekomunikujete... Napíšu jak je to u jabloní. Na slabé podnože (M9) se štěpuje cca 15-30 cm nad zemí. Nízko štěpované stromk mohou zpravokořenit. V zahrádkářských podmínkách to ale lze ohlídat. Jánče je křehká podnož a... celý příspěvek >
Stará jablon jak ostříhat, 24.3.2011
Pane Vysloužile, jabloň lesní má minimální podíl na vzniku kulturních odrůd. Jsou i botanické jabloně, které mají na vzniku kulturních odrůd větší podíl. Ty mají i větší plody. Jde o to, který tvor provádí selekci. Třeba medvědi v Kazachstánu jsou... celý příspěvek >
Diera v starej jabloni, 8.3.2011
Omlouvám se za předchozí zmatený příspěvek. Chtěl jsem napsat šindele. V
Pomologie nových odrůd jabloní, 11.2.2011
Na stránkách OU jsou plakáty s přehledem zralosti současných odrůd. Zdravím, Vítek
Zastrihnutie do korunky, 31.1.2011
Mě se zas líbí tvary s terminálem. Vzhledem k bujnější podnoži to bude vhodnější. není to ale žádné dogma. Pro spodní patro bych zvolil 3 větve. Mezi nimi 20-30cm. Je to lepší pro stabilitu stromu. Neoslabí to tolik terminál. Vítek
Kdy a jak namnožit mirobalán řízkováním, 2.9.2010
Většina selektovaných myrobalánů (MY-KL-A) lze množit i dřevitými řízky. Všichni školkaři to ale neumí. Asi tam bude nějaký fígl. Jinak je samozřejmě možné je množit bylinnými řízky. Já bych ale neselektované podnože z řízků nedělal. Hlavně kvůli... celý příspěvek >
Škůdce - něco jako kůrovec?, 6.5.2010
Psal jste o sadařích u kterých víte jak to řeší. Kdyby to nebyl problém, tak to neřeší. Nebo se pletu?
Škůdce - něco jako kůrovec?, 6.5.2010
Ve kterém podniku je s tím problém?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika